Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vinted - termék hozzáadása a...

Vinted - termék hozzáadása a kedvencekhez?

Figyelt kérdés
December utolsó napján letöltöttem a Vinted-et. Kb 4 dolgot hirdettem meg, ebből egy fél nap alatt elkelt, rá két napra pedig a másik termék is. Azóta rengeteg cuccot hirdettem meg, és megakadt a dolog. Egy valamit viszont nem értek, naponta 8 üzenetet kapok, hogy xy a kedvenceihez adta a termékemet. Van olyan termék, amit 8 személy kedvencezett, kemény 800 ft-ért hirdetem, mégse kell senkinek. Ennek mi értelme? Mire várnak? Miért nem veszik meg a kedvenc termékeket?

2023. jan. 9. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint amikor nézelődsz egy boltban vagy webshopban és valami tetszik de nem vagy benne biztos annyira hogy azonnal meg is vedd. Aztán lehet másnap vagy egy hét múlva visszamész érte. Aki secondhand vásárol ruhát az valószínű háromszor is meggondolja hogy akár pár száz forintot mire költ el. Nekem is van termékem amin 30 like van mégsem kelt el második hónapja, pedig címkés és annyiért árulom hogy szerintem sheinről se veszel egy újat ennyiért.
2023. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Van benne logika.
2023. jan. 11. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sok oka lehet.

- Így figyeli az árat. Ha leárazza az eladó, az érdeklődő kap róla értesítést.

- Én volt, hogy azért jelöltem be, mert olyan ára volt, hogy kiváncsi voltam, mi lesz ebből. Pl. nekem is van, és érdekel, hogy ennyiért el tudja-e adni. Volt egy dolog, ami tetszett is, de 3 millió forint volt árnak írva (max 3000 ft-os dologról volt szó). Érdekelt, hogy ezt komolyan gondolja, vagy elírta.

- Szerintem vannak kedvelgetők. Van egy lány, akit ismerek egy facebook csoportból. Ő szinte minden hirdetésemet kedveli, mégsem vásárol egyet sem.

- Csak 1 terméket nem szeretne venni. Lehet néha ránéz a profilodra, hogy nincs-e valami új, amit szeretne. 800 ft-nál nem igazán éri meg a szállítás.

- Későbbre menti, mondjuk amikor fizetés van vagy lesz a Vinted egyenlegén elég a termékre.

2023. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok! Légyszi segítsetek abban, hogy az appon belül hol találom a kedvencként megjelölt termékeket. Agyvérzés kerülget már, de nem találom :D
2023. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnyitod-> jobb oldalt alul Profil-> Kedvenc termékek
2023. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon szépen köszi!
2023. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!