Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek kerítés? Aki akar úgy...

Minek kerítés? Aki akar úgy is bemegy...

Figyelt kérdés

Nagymamám is bemaszott 60 évesen


Én is betudok jutni kulcs nélkül a hazba 💪



2023. jan. 10. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs kerítés és a gyepemre szarsz, mondhatod azt a bíróságon, hogy nem tudtad, hogy magánterület, mert nem volt egyértelmű.

Ha bemászol a kerítésen, meg sem várom, hogy a gyepre szarj, rádküldöm a kutyát és a rend kedvéért még a vesédet is lerúgom - és hiába magyarázod majd a bíróságon, hogy nem tudtad, hogy magánterület.

Érted a különbséget, ugye?

2023. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kerites civilizalt helyeken csak terdig vagy addig se er, kulturember annyibol is felfogja hogy meddig er a maganterulet es nem azert nem megy be mert nem tud, hanem mert nem akar.


Teged, kerdezo, meg a hozzad hasonlokat kinn tartani, na ahhoz kell a szogesdrot meg az uvegcserep a kerites tetejen, talan egy kis villanypasztorral is kiegeszitve.

2023. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

NE tegyél néhány próbát!

Az első csokor s@ggedből kiálló baseball ütő által okozott repedések kenegetése közben majd talán újragondolod a bölcseletedet!

2023. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk bambusz van ültetve körbe jó sűrűn, magas is, nem látnak be és imádom magát a növényt.


De pl barátunk birtokán csak egy díszkapu van, nincs kerítés se. Senki nem teszi be a lábát engedély nélkül, a kutyák is tudják és betartják a határokat. Az állattartás felelősség és meg is vannak nevelve. Tudják, hogy büntetéssel jár, ha átlépik a határt/elhagyják a területet.


Tavaly pedig 2.10 m magas kerítést másztam, azt hittem baj van és csak a hátsó kertben volt a mama telefon nélkül.

Fele family-t rám hívták, azt hitték idegen vagyok, aki betör... Sokat változtam és nem ismertek meg a faluban. Szóval a mama látogatásból családi ebéd lett.


Vannak kamerák ott xD

2023. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!