Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iqos garancia ugy is ervenyes...

Iqos garancia ugy is ervenyes h tonkretettem?

Figyelt kérdés
Szoval igazabol ugy van h mar azt hittem h lejart a garancia de mar nagyon durvan tonkrement az iqosom, budos volt belulrol de tenyleg nagyon pedig patyolatra tisztitottam mindig es amikor szivtam rendes kaparta a torkom mert valszeg elvolt tomodve a szuro (az is elkepzelheto h nem jol hevitett a penge) nos es neztem videot hogyan kell kitakaritani azt a rapattinthatos fejet es mutatták h ki lehet pattintani a belsot es en egy tompa toll veggel probalkoztam, de sajna annyi tortent h nem pattant ki a belső és konkretan kilyukasztottam az iqos belselyet, eltortem benne azt a muanyagot es atment rajta a toll.. nagyon hulyen erzem magam emiatt most
2023. jan. 10. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
56%
A garancia mindig is a gyártási hibás termék ingyenes javításáról szólt, ebbe a körbe a nem rendeltetésszerű használatból eredő sérülés vagy hiba kívül esik a gyártó felelősségén = saját költségen javíttatod meg, vagy veszel újat.
2023. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!