Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most engedelyezték a napelem...

Most engedelyezték a napelem rendszerem működtetését. Az ad-vesz óran az inverter adatainal kisebb szam van mint amennyit a szolgáltatonak betermeltem. Értem én hogy a termelt áramból használtam fel valamennyit. De kérdem én ki tudja követni ezt?

Figyelt kérdés

#inverter #napelem rendszer #ad-vesz óra #Betermelt áram #Fogyasztott áram
2023. jan. 11. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyetlen szempont csak a fontos: te nem járhatsz jól!
2023. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Az inverterből tudsz infót szerezni. Milyen típusú az invertered, rendelkezik internet kapcsolattal? stb. A rendszer telepítőjétől tudsz segítséget kérned.
2023. jan. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
62%
Inverter mutatja a megtermeltet.az villanyóra a betápláltat.a különbséget el használtad termelés közben.én havonta írom a órát.az inevertert nem.ha bevezeti a napi elszámolást,feltöltésre rendszerhasználati díjjat.az időzítés lessz a kulcs.napközbe menjen a mosógép szárító,vizmelegitő stb
2023. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arról gondolom megfeledkeztél a nagy számolgatásban, hogy a termelésed során volt fogyasztásod is.
2023. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!