Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kirúghatnak a...

Szerintetek kirúghatnak a munkájából azért valakit, mert LSD flashback-je van?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sokat olvasgattam az LSD-ről mert érdekel a téma, és van ez a flashback dolog, ami azt jelenti hogy használat után napokkal, hónapokkal vagy akár évekkel ismét bekövetkezik egy trip, csak használat nélkül.

Na most, ha mondjuk valaki LSD-zik, és évek múlva flashback-je lesz éppen meló közben, azért szerintetek kirúgnák? Hiszen nem tolt semmit.


2023. jan. 11. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem, de ez nem hiszem hogy gyakori....vagy igen?
2023. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg vedd észre ha nem a valóság, és jelents beteget, rosszul vagy, hazamész, gyomorrontás, stb
2023. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem vezetsz is, hátha ráhúzod a kormányt egy gyerekre miközben jön a trip a semmiből.
2023. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A flashback nem trip, max néhány percig tarthat. Addig meg ki tudsz menni a wc-re. De amnyira nem jellemző dolog.
2023. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kívülről nem veszik észre. Azt mondod hogy pl rosszul voltál az cső.

Amúgy nagyon ritka, és nem hallottam másoktól hogy flash backjük lett volna. Nekem egyszer volt de én két évtizede rendszeresen használok szereket (szóval extrém eset vagyok). Viszont amikor nekem volt is befüvezve jött vissza és azt se tudtam beazonosítani hogy a gomba a bélyeg vagy a meszkalin volt, csak kb azt láttam folyik hullámzik, olvad minden. Amúgy gyengébb is volt mint a rendes trippen. Ha más helyzetbe kap el simán leültem volna és azt mondtam volna hogy rosszul érzem magam. Ez egész csak pár perces volt, nem egy nagy durranás.

2023. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!