Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik fizikai munka a legkönn...

Melyik fizikai munka a legkönnyebb ezek közül: Konyhai kisegítő / Hegesztő / Takarító / Villanyszerelő / Gipszkartonszerelő ? És melyik a legnehezebb szerintetek? Rövid indoklást is írtok?

Figyelt kérdés

2023. jan. 13. 18:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát, köszi nektek, akkor azt hiszem maradok a szoftverfejlesztésnél, az akkor a legjobb választás.
2023. jan. 14. 15:40
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg messze a legjobb. Azért ahhoz is kell egy "alkat", de ha az megvan, akkor igen jó irány. Egy darabig szerintem nem kell azon aggódni, hogy az AI elintézi a szakmát, egyelőre a kreativitás inkább csak gyengíti, a kiforrottabb, agyonképzett megoldásokat is, és a problémamegoldás is csak agyonspecializált algoritmussal tud akár a bámulatosig is eljutni, onnantól meg már mezei feladatvégzés ismét. Azzal inkább ne is terheljünk embereket szerintem.


Nyilván azért ha vágysz rá, akkor beleárthatod magad random szakmákba, mi akadálya lenne, nem? :)

2023. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#6

csak egy példa. [link] Ismétlem, nem Magyarországról beszéltem, amikor védőfelszereléseket említettem. Mert Magyarországon senkit sem érdekel, hogy a melós miért hal meg. Lásd a csernobili robbanás után odaküldött kamionsofőrök sorsa, vagy a bányászok szilikózisa, de lehetne sorolni napestig.

A szoftver fejlesztést nem említetted a kérdésedben, különben azt írtam volna, hogy maradj annál. Így, utólag, nagyon provokativnak tűnik a kérdésed, sőt, kifejezetten trollnak.

2023. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Maradj a szoftverfejlesztésnél, hobbiból barkácsolj meg sportolj ha mozogni és alkotni akarsz, de ne tedd tönkre magad szakmunkásként!
2023. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Deniel01 válasza:
46%
Ha már így kérdezed az már rossz,az a lényeg hogy szeresd amit csinálsz! Én 10 éve vagyok az építőiparban 2 szakmával, az alkotás szépsége tart itt, kreatív munka, nyilván ehhez végig kell járni a szamàr létràt! Attól meg ne félj hogy nehéz munka! Az igen de hozzá lehet szokni,sok embert láttam konyhai dolgozó, irodai munkatárs stb első héten szenvednek de aztán hozzá szoknak és sokkal energikusabb vagy, nem kell jàrnod edzeni és hidd el jó érzés hazamenni fáradtan! Testileg nem lelkileg
2023. febr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
Azért edzés meg gálya közt van pár kategória különbség.
2023. febr. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Deniel01 válasza:
100%

16 van nyilván vannak kollegàim akik meló után edzeni járnak. Nyilván a fizikai munkától nem lesz kidolgozott tested ! Viszont az edzőteremtől sem leszel úgymond "jó erőbe" !ezt a saját és jó pàr ismerősöm tapasztalatàból mondom! Én mielőtt elkezdtem melózni 90 kilóval szériàztam fekve ,azt melóba egy bútorlap tàblàt nem bírtam megemelni a földről,5 hónap meló után amikor már vígan dobàltam a táblákat meg lepakoltam 1 kamionnyi tölgyfa pallót egyedül vissza mentem terembe és 40 kilóról kellett kezdenem fekvő padon!

Màs az amikor tökéletes testhelyzetben kell megemelni valamit meg amikor melóba de az tény hogy ha az ember szép testet akar kell a terem bàr genetikàn is függ

2023. febr. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk a cipekedés meg a fekpad rohadtul ugyanaz az izomcsoport... Ja, nem.
2023. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
De a fizetés miért olyan fontos? Élvezni kell a munkád, és kész. A fizetés mindig legyen kevéssé fontos!
2023. márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!