Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Vendégségben ülve vagy...

Fiúk! Vendégségben ülve vagy állva pisiltek?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akik otthon ülve szoktak.

2023. jan. 13. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Ki a f*szom szokott ülve, és miért??
2023. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Kézenállva szoktam. Vendégségben még ugrálok is közben.
2023. jan. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Mindig mindenhol állva!
2023. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 Akik nem gondolják, hogy minden csepp a wc-ben landol, márpedig ami nem, annak szaga van, és nem mindenki után takarít anyuci (vagy "az asszony")... én itthon ülve szoktam, állva csak munkahelyen, vagy nyilvános wc-ben.

Vendégségbe nem járok, de kulturált helyen leülnék. Állítólag van ahol el is várják.

2023. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Az a baj, hogy alapvetően csapkod. Hogy mennyire az több mindentől függ, kezdve a WC magasságától, kialakításától, célzás helyétől egészen a sugár erősségéig. De általánosan elmondható, hogy ha minden csepp is a WC-be megy, valamennyire kicsapkod. Az a minimum, hogy felhajtják az ülőkét, de sok ember után azt tapasztalom, hogy még azt sem. Illetve földre is mehet ugyebár. Engem pedig nem érdekel mennyire steril a vizelet vagy sem, undorító. A kérdés pedig egyáltalán nem hülyeség szerintem.

Nekem megítéléstől függ egyébként. Ha megkérnek rá, akkor nyilván ülve, hisz nincs opció. Egyébként pedig attól függ, hogy mennyire vélem tisztának azt az ülőkét. Nagy dolog előtt én mondjuk le szoktam teríteni, de azt vendégségben alapból nem végzem, ahhoz nagyon vészhelyzetnek kell lennie (vagy több napos).

Nyilvános WC-ben meg semmiképp nem ülök le, főleg hogy sokszor az ember olyan távolról akarja a dolgát elvégezni, amennyire csak tudja, mert tipikusan a WC-t egy méretes tócsa veszi körül.

Magyarul van ahol ülve, van ahol állva és van ahol "félig ülve".

2023. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
72%
Otthon ulve. Vendegsegben attol fugg milyen a wc. Ha mar amugy is tocsa van korulotte akk nyilvan allva. Nyilvanos wc-ben szintén állva. Mas otthonaban ulve. En is utalom amikor nalam van valaki es latom h tiszta pisicsepp a wc korul. Kb nem is hivom meg tobbe az illetot. Az lenne a minimum, ha tul macso ahhoz, hogy ulve pisiljen, hogy legalabb amikor vegzett egy darab wc papirral feltorli a sajat nyomait.
2023. jan. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
26%
Mindenhol állva kell.
2023. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Cigánykerekezve
2023. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha feláll akkor ülve, hátha elkapok valami vicces újdonságot, egyéb esetben pedig állva. Nem kell tudományos végzettség ahhoz, hogy beletaláljon az ember.
2023. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
46%
Állva, ha leülök akkor belelóg a vízbe a méteres pusztítóm.
2023. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!