Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik anime/manga lehet?

WhiteS kérdése:

Melyik anime/manga lehet?

Figyelt kérdés

Jó néhány éve láttam/olvastam (nem emlékszem pontosan) egy animét/mamgát. Ami megvan a történetből, hogy van egy suli(?) talán, ahol klikkek vannak és ezek különböző fülbevalókkal vannak jelezve, szóval annyi van meg, hogy egy goromba srác ad egy fülbevalót egy lánynak ezzel jelezve, hogy hozzá tartozik, de valamin össze vesznek és vissza veszi tőle, mire egy másik srác is "igényt" tart a lányra.

Tudom eléggé ködösek az emlékeim, de valakinek esetleg nem ugrik be mi lehet a címe?



2023. jan. 14. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Az anime/manga amire gondolsz valószínűleg a "Special A" (vagy "S.A") lehet. A történet szó szerint leíródik, amit említettél. A főszereplő egy lány, akinek egy fülbevalót ad egy srác, jelezve, hogy hozzá tartozik, de később összevesznek és visszaveszi a fülbevalót, mire egy másik srác is "igényt" tart a lányra. A történet egy iskolában játszódik, ahol klikkek vannak és a karakterek különböző fülbevalókkal vannak jelezve.
2023. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Ez a Mitsu x Mitsu Drops lesz. Van belőle manga és otome game is.
2023. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a 2 részes OVA mellett.
2023. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2023. jan. 14. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!