Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez milyen jelenség? Szerintet...

Ez milyen jelenség? Szerintetek mi okozhatja, hogy egy digitális és egy telefon óra is egyszerre mutatja ugyanazt, az időt, majd mind a kettő magától ugrik előre 5 percet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom fura kérdés, de érdekesnek találom és érdekelne a véleményetek.

Most nem rég történt a dolog és érdekelne, hogy mi okozza.

Van egy digitális óránk, ami 1 vagy 2 perccel mindig késik a telefonostól.

Már egy kicsit hosszabb ideje arra figyeltem fel, hogy még mindig 02:25 van a telefonoson, majd néztem és a digitálison is.

1-2 percig szerintem 02:25-n volt mind a kettő, majd 02:30-ra váltott egyszerre mind a kettő és nem késik a digitális a telefonostól, egyszerre váltanak.

Szerintetek mi okozza és ez gyakran fordul elő?

Eddig soha nem figyeltem fel rá, most az egyszer láttam csak, azért kérdezem, hogy gyakori jelenség-e és mi okozza esetleg.

Tapasztaltatok már ilyet, vagy történt veletek hasonló?



2023. jan. 17. 02:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Elaludtal 5 percre csak nem vetted eszre.
2023. jan. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem gyakran történik ilyen ha iszok.
2023. jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem aludtam, videót néztem és közben figyelten is, hogy még mindig 02:25 van.

Anti alkoholista vagyok és nem élek hasonló szerekkel.

2023. jan. 17. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

1) Elbóbiskoltál, elbambultál, belemélyedtél a filmbe, késő volt és kihagyott a figyelmed.

2) Átrakatod a kérdést az Ezotéria kategóriába és egyből megtudod, hogy szellemek járnak a házban, elvittek az ufók vagy te vagy A Kiválasztott Aki Befolyásolja Az Időt.

2023. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, pont nem olyan, hanem tényleg rendes válaszokat szeretnék, ezo-ba veszélyes lett volna XD

Köszi srácok mindenesetre.

2023. jan. 17. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit.

De ha nem az ezo a cél, akkor közelítsük meg tudományosan: reprodukáld a jelenséget. Amíg ez nem megy, addig tessék tudomásul venni, hogy elbambultál. Amint a jelenség megismétlődik, gyere vissza, immáron részletes megfigyelésekkel: stopperrel lemért másodpercek legyenek, ne hajnal fél háromkor filmnézésbe belefeledkezve megérzett időtartamok. Gyanús technikai eszközök pontos tipusa, technikai paraméterei.

2023. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem is hülyeség, ha esetleg észlelek ilyet, akkor el is indítom azonnal, és keresek valamilyen képernyő felvevőt is, valahogy meg megoldom másik eszközzel a digitális órát is.

Érdekes lenne nyakon csípni a dolgot.

De a hozzád hasonlóak miatt mégis csak érdemes kiírni kérdést, még ha hülyén is hangzik.

Köszi a normális válaszokat!

2023. jan. 18. 03:49
 8/8 anonim válasza:
Nem halt meg senki a csaldodba 02:25-kor? Akkor szokott ilyen lenni
2023. febr. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!