Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magánklinikán mennyit keres...

Magánklinikán mennyit keres egy diplomás ápoló?

Figyelt kérdés
Lehet ez plasztikai sebészet vagy akár egy általános klinika is, mind a kettő érdekelne, leginkább a plasztikai sebészeten lévő ápoló fizetésére lennék kiváncsi.

2023. jan. 19. 03:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magánklinikán kevesebb fizetést akartak adni, mint amennyit az államiban kerestem.
2023. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Annál van kevesebb??

És te végül hol tudtál elhelyezkedni?

2023. jan. 21. 03:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Maradtam az államiban. Aztán kimentem külföldre.

A magánklinikákon annyit ajánlanak amennyit akarnak. Nincs bértábla, nincs semmi szabályozás. Nekem azt is megmondták, hogy nincs műszakpótlék. Annyi a fix bér amennyi. De elvártak cserébe angol és német tudást is. Közölték azt is, hogy ennyiből Pesten nem lehet megélni, úgyhogy keressek lakótársat, ha esetleg egyedül költöznék fel.

Aztán végül találtak olyan idiótát, aki ennyiért is elvállalja, konkrétan az egyik ismerősöm, akinek a pasija nagyon jól keresett, és nem okozott gondot a csaj pofátlanul alacsony fizetése. De ő se maradt ott pár hónapnál tovább.

2023. jan. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kezdek már elbizonytalanodni sajnos, hogy biztosan jó útra tértem ezzel az egészségüggyel..

És külföldön pontosan melyik országot érted? Tudnál mesélni róla? persze ha nem gond :)

2023. jan. 22. 03:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Svájc.

Dolgozni itt is kell, de a munkakörülmények nagyon jók, és a fizetés is. A nyelvet nagyon jól kell tudni, és az és sokat számít, ha mellette mèg minimum angolul tudsz, de akár az olasz, spanyol is jól jön, mert nagyon sok a külföldi. Mivel itt is emberhiány van az egészségügyben, elég könnyen lehet állást szerezni.

2023. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a fentebbi válaszokat tudom megismételni. Nagyon becsulendo, hogy ezt a szakmát választottad, csak itt Magyarországon ezt telibeszarjak. Azt ajánlom tanulj nyelveket(angol minimum+nemet) és irány külföld. Ne bassz ki saját magaddal.
2023. febr. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!