Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A myheritage fiókomat vissza...

A myheritage fiókomat vissza kérhetem? régebben töröltem ha igen hol lehet vissza kérni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 21. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ha valamit elégetsz, azt vissza lehet kérni?
2023. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni a felhasználási feltételeket, de jellemzően amit töröltél az törlődik, nincs 'mit' visszakérni. Az égetős példa csak azért nem tökéletes hasonlat, mert a számítástechnikai rendszerekben vannak biztonsági mentések vagy törlési határidők, így van elvi esély arra, hogy a törölt dolgok még egy szűk határidőn belül helyreállíthatók legyenek (pl. a Facebook fiókod törlését jóváhagyó engedély után is még 30 napig beavatkozhatsz és visszavonhatod - ez nem vonatkozik automatikusan minden más oldalra). A legjellemzőbb, hogy a törlés azonnali és végleges.
2023. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a myheritage nem egy kapkodós csapat, nem töröl semmit, csak te látod úgy ..

Javaslom próbálj regisztrálni újból, kiderül, hogy megvan-e a régi neved, jelszavad(főleg, ha azokat elmentetted a gúgliba)


Szerintem visszajön..

2023. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!