Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Töri próbaérettségire hogy...

Töri próbaérettségire hogy érdemes felkészülni?

Figyelt kérdés

Év végén próbaérettségit kell tennünk töriből, magyarból és matekból.

Magyar az jól megy, matekból pedig külön tanárhoz járok.

Töritől félek egy kicsit, mert nem az a tantárgy amire könnyen rá áll az agyam.

Tételeket nem tudom, ötletem sincs lesz - e, mert magától a tanártól nem kaptunk, de van olyan érzésem hogy lesz.

Nektek mi vált be? Hogy tudnék hatékonyan felkészülni rá?



#tipp #Töri tanulás
2023. jan. 22. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
a töri atlasz jó segítség volt.
2023. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leülsz szépen, és megtanulod, ha akarod. Ennyire egyszerű. Vannak ennél sokkal aljasabb dolgok is a felsőoktatásban.
2023. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

16:36 válaszoló: köszönöm!


17:04 válaszoló:


Igen, abban igazad van, hogy vannak és lesznek is aljasabb dolgok. Minden más tantárgyból jobb vagyok, mert hamar rá áll az agyam. Törivel szemben nekem ezzel általánosban is gondom volt, semmi szégyelni való nincs benne.

Pont azért kérdeztem azt, hogy kinek mi vált be a hatékony tanuláshoz, mert jól akarok teljesíteni belőle. Nem vagyok az a magolós típus, és nem is akarok újra az lenni, mivel az nem hatékony.

Viszont neked is köszönöm, mint módszer nem segített, de adott plusz motivációt!

2023. jan. 22. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, én annak idején ugyanígy voltam az irodalommal(mellesleg hobbiból verseket írok), ezt a békát le kell nyelni.
2023. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!