Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Jó kislány...

Mi a véleményetek a Jó kislányok kézikönyve gyilkossághoz című könyvről Holly Jacksontól? Jó volt? Tetszett? Érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
Köszönöm mindenkinek, aki olvasta és kifejti a véleményét, nagyon sokat segít.

#könyv #regény #krimi #Holly Jackson #Jó kislányok kézikönyve gyilkossághoz
2023. jan. 8. 17:10
 1/1 anonim válasza:
Iszonyatosan jó könyv volt. Le sem lehetett tenni szinte, pont most olvastam ki én is, egy hétbe sem telt. Kifejezetten tetszett, hogy már az elején sem húzta az író az időt, hanem belevágott. Kicsit bonyolult részek is vannak benne, ezért talán 12 év alatt nem ajánlatos olvasni, és gyenge idegzetűeknek sem mert van benne néhány izgi rész, amikor lehet izgulni a főszereplőért. Egyébként tanulságos és szomorú részletek is vannak benne, az egyiken például elsírtam magam, de a vége jó lesz. Nagyon jó könyv, nagyon-nagyon ajánlom, imádtam, örök kedvenc lesz :D
2023. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!