Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zavar valakit, ha a szomszédjá...

Zavar valakit, ha a szomszédjában napközben, csendes munkát végző “rosszlány” dolgozik? Ha zavar, akkor miben?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zajong, akkor egyáltalán nem zavar. Ha zajong, akkor a 3 éves gyerek és a 89 éves szűz néni is zavar.
2023. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Annyit hozzátennék, hogy annak nagyon nem örülnék, ha tesó kuncsaftok is járnának hozzá. De ehhez nem is kell szexmunkásnak lenni, a mi házunkban az egyik (magyar!) csaj képes volt összejönni egy tesóval, aztán itt mászkáltak a rosszarcú egyének, szemeteltek, be akartak nyitni a lakásunkba. Még prosti sem kellett a házba, elég volt egy ilyen alja nőszemély.
2023. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A lakásos szexmunkások többsége szűri a kuncsaftokat, mi több, szóba sem áll romákkal, vagy balhésnak tűnő egyénekkel.
2023. jan. 22. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én leszarom, amíg csendben sikerül megoldani. Ha pedig a vinnyogást kellene hallgatnom 0/24-ben, akkor rárúgnám szépen az ajtót a delikvensre, hogy érezze a törődést.
2023. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha átmehetek napi egy ingyen körre, akkor áldásom rá.
2023. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Nem zavarna.
2023. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 - akkor felőlem azt csinálna, amit akarna. (1. vagyok)

Át nem mennék hozzá egy körre, mert én is nő vagyok.

Max. kérnék tőle vmi fasza tanácsot :D

2023. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!