Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyetlen barátom, és a...

Az egyetlen barátom, és a szerelmem a hátam mögött beszélnek ki engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy pasim(10.hónapja),van egy legjobb barátom(kb.8.hónapja),ők régebbről ismerik egymást.együtt jártuk a 8.at.most mindhárman más-más suliba járunk(9.oszt.),de a kapcsolat végig megmaradt.eddig mindig mindent együtt csináltunk szinte,én minden programomra meghívtam őket is.de most a legjobb barátom az új oszt.társaival van,és nagyon ritkán talizunk,és semmi olyan szándéka nincs,hogy meghívjon minket,vagy hogy megismertesse velünk az új barátait.én megismertettem velük a barátaimat.azt most tiszta rossz dolgok derültek ki róla,amiket a pasimtól hallottam vissza,erre én csak panaszkodok neki róla,ő meg még ezek után találkozgat vele,meg beszélgetnek és kibeszélnek engem,mint kiderült :( még előttem védik be egymás s*ggét,mikor semmi okuk nem lenne rá,én meg már kész vagyok
2010. okt. 3. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
uhh szegénykém! Hagyd el mindkettőt.
2010. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
AZ ilyen nem igazi barát. A barátod meg nem szeret, max b*szni veled. Dobd ki őket, legyenek boldogot és nyalják tovább egymás seggét. AZ új osztályodban biztos vannak rendes arcok, haverkodj, hidd el megéri. Biztos normálisabb egyének vannak ott. Fel a fejjel!
2010. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

ouh,azt nem írtam,hogy a legjobb barátom egy srác,nem tudom mennyit számít,bocsi,hogy nem írtam ki,elfelejtettem,nekem már tök természetes

2010. okt. 3. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:
vágd ki mind a kettőt mint macskát sz*rni, szóval szakíts mind a kettővel azonnal,de sürgősen... :(((
2011. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!