Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan kispál és a borz...

Van olyan kispál és a borz szám, vagy koncertfelvétel, amiben Kispál András vokálozik/ megszólal?

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj de abszolút nem tud énekelni és nem is szólalt meg soha ezen a hangján.
2023. márc. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mivel tényleg nem tud énekelni, ráadásul a szövegeket sem tudja megjegyezni, nem is írtak olyan dalt, amiben énekelnie kellene.

Fiatal koromban jó pár koncerten megfordultam, de csak két esetre emlékszem. Az egyik még '93 körül volt az Orczy kertben. Olyan fergeteges volt a buli, hogy a végén 5-ször jöttek vissza ráadásra. Na ott a Szőkített nő egyik refrénjében énekelt egy sort. De erről szerintem nincs felvétel.

A másikról viszont van. A 2010-es búcsúkoncerten a Hang és fény utolsó sorát kapta meg, de azt is elcseszte. 😊

https://www.youtube.com/watch?v=-SFuWVNWEGo

2023. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Basszus pedig ha tudna énekelni, szerintem tök jó énekhangja lenne
2023. máj. 22. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!