Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinéztem egy pillangó tetoválá...

Kinéztem egy pillangó tetoválást ami felett van egy Hold, alatta meg egy csillag. A Hold meg a csillag jelent valamit vagy csak random lehet? Elég sok ilyen rajzot láttam már, viszont jelentést nem írtak egyikhez sem..

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a kongói vudu-vallás egyik szimbóluma.

A pillangó olyan nőt jelöl aki több férfival is hált.

A kisebb szimbólumok azt jelentik, kitől hány gyereket szült:

A Nap a törzsfőnököt jelenti, a Hold a törzs vallási vezetőjét, a csillag a törzs harcosait.

2023. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez mennyire biztos? Nincs más jelentése?
2023. jan. 25. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelentése millió és egy van.


A pillangó jelentése lehet lélek, szépség, átalakulás, megtévesztés, könnyedség (könnyű természet, könnyűvérűség...), szexuális puhaság, prostitúció, homoszexualitás, felszabadulás, gyilkolás, felejtés, tavasz... és még sorolhatom, ezeket találtam pár perc alatt.

A hold jelentése a nő, sötét, megújulás, reinkarnáció, vágyakozás,...stb de, hogy egy jópofát is említsek, anális szexuális vágyat is jelképezhet bizonyos szubkultúrákban.

A csillagnak szintén iszonyat sok jelentése lehet, függve, hogy hány ágú, az ágai egyenlőek, vagy eltérőek, milyen a színe és szimmetrikussága...stb.

Szóóóóóval:

Gyakorlatilag akármit ki lehet hozni belőlük.

De valakinek a pillangó csak pillangó, a hold csak hold és a csillag is csak csillag. Mondhatni mindegyik divatminta a tetoválások körében. Csillagjaim és holdjaim is vannak, de csak mert nekem tetszenek, semmi több. Pillangóm nincs, maximum lepkém lesz, mert az beleillik az erdei témás tetoválásomban :)

Ennyi, nem kell mindent túlgondolni.

2023. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Spirituális jelentéseik is vannak, de igazából mindenki számára azt jelent amit ő lát bele, amit ő képvisel, amit el akar érni az életben vagy egy emlék,sok jelentésük van de mindent személyre lehet szabni😊

Tetováló vagyok ha gondolod szívesen segítek még bármiben

2023. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Azóta már megcsináltattam a tetoválást.:))
2023. jan. 28. 17:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!