Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apró kovecskeket hogyan tudok...

Apró kovecskeket hogyan tudok foliara ragasztani minta után majd ha kész van azt hogyan tudom egy felsomre ravasalni hogy megmaradjon szépen? Mi a technika?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáltam keresni a YouTube-on ilyen DIY vidit, de csak egyet találtam, ami hasonló. Ott technokol szerű ragasztóval ragasztotta fel a nő a pólóra az apró köveket, de előtte még bevarrt egy kis lyukat rajta, tehát nem kifejezetten a köves rávarrás volt a lényeg.


Belinkelem, bár nem biztos, hogy pont ez érdekel:

https://www.youtube.com/watch?v=XUMcxBizWYE


Én a helyedben vagy olyan köveket használnék, amit varrni lehet (bár az eléggé macerás munka) vagy pedig ragasztó pisztoly segítségével applikálnám fel a köveket. Ugyanis arra is gondolni kell, hogy a mosásokat hogyan fogja bírni a ruha.


A KIK-ben, az írószeres résznél szoktak lenni öntapadós kövek, de nem hinném, hogy ruhán tartósan megmaradnának. Mindenképp plusz ragasztó kellene rájuk.

Biztosan lehet kapni vasalhatóakat is, bár én egy ideje nem találkoztam ilyenekkel, azért nem kizárható, hogy léteznek.


Végül rágugliztam:

[link]


Ezek között bizonyára írnak a technikáról.

2023. jan. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!