Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lógnál a melóbol,vagy a...

Ha lógnál a melóbol,vagy a suliból egy napra csak úgy elindulnál csavarogni,Pesten hova mennél?Mit csinálnál?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen,hogy csak úgy gondolták egyet,és nekiindultal?

2023. jan. 27. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen anno, mikor még középiskolába jártam.

A csavargás általában az első presszóig tartott.

2023. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
melóból lógni? Az kemény... gratulálok neked is meg a főnökeidnek is akik elnézik.
2023. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kettes, kinek szól a kommented?
2023. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pár évente spontán kivenni egy napot csavargásra,hu de nagy bűn!
2023. jan. 27. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

"Kettes, kinek szól a kommented?"

A kérdezőnek!

Suliból lógtam én is az első presszóig.

Pontosabban a másodikig, mert az elsőben tanárok lebzseltek! :D

Kérdező ha kiveszel egy napot hivatalosan, szabadság, vagy táppénz az oké az nem lógás!

Én amúgy a reptérre mennék gépeket nézni!

2023. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek van ilyen nap az életében,hogy nincs kedve bemenni dolgozni,gyorsan betelefonál,hogy kell egy nap szabi!Szerintem mindenkivel előfordult már!😊
2023. jan. 27. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gimis koromban előfordult ilyesmi. Reggel elindultam, de egy dolgozatírás miatt (amire nem tanultam semmit) nem mertem bemenni. Haza sem mehettem, mert Anyukám akkortájt otthon volt. Barátokhoz sem tudtam menni, mert ők mind iskolában voltak. Így 8 teljes órán keresztül (7 óránk volt aznap, plusz 2x fél óra az oda-vissza út) bolyongtam a városban, egyik buszról, vagy villamosról a másikra szállva. Olyan részeire jutottam el Budapestnek, amelyekről addig még nem is hallottam (Árpádföld, Sasad, Bélatelep, stb.). Mindezt egy novemberi csípős, hideg napon. Ennek ellenére élveztem a lógást és valamilyen csoda folytán év végén nem volt igazolatlan hiányzásom. :)
2023. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anno a koleszban mennyit, de mennyit lógtunk, ha nem is mindig egész napokat. Bejártuk az egész várost, volt kocsmatúra is, vagy épp a városszéli erdőt fedeztük fel(nem Bp.). A legdurvább az volt, amikor 12.-ben beállított az egyik srác egy lefingott Volkswagennel, és kimentünk vele az erdőbe offroadozni.:D Tettük mindezt minimális igazolatlan hiányzással, kb 10 gyűlt össze a 4 év alatt(magic). A jegyeink emellett jók voltak, én egyszer buktam meg, testnevelésből. A tanár inkább egyeseket írkált be igazolatlan helyett, micsoda nemes gesztus(a javítóvizsgába majdnem bedöglöttem).
2023. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!