Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossz phonk zenét hallgatni?...

Rossz phonk zenét hallgatni? Nem viszem túlzásba, havonta fél órát, vagy 1 órát hallgatom (olyan is van h nem).

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 15:03
 1/5 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Például mit hallgatsz? Miért lenne rossz? Neked az?
2023. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mitől lenne rossz? Mindenki olyan zenét hallgat amit szeretne, és akkor amikor akarja. Nem mások mondják meg neked mit csinálj.
2023. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem rossz, de a szüleimnek nem tetszik. :( Általában kevert zenéket hallgatok, majdnem minden műfajból.
2023. jan. 29. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid más generáció,más zenékkel nőttek fel,ha te élvezed a hallgatását akkor hallgasd.
2023. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én imádom ezt a műfajt, kb 4 éve ismerkedtem meg vele és szerintem Lxst Cxntury a legjobb benne, ez nem kérdés. 31/F vagyok, de én imádom az ilyen underground, szokatlan zenéket, a hard wave is nagyon tetszik, azt is tudom ajánlani kérdező. Mindenki hallgasson olyan zenéket, amik tetszenek neki. 😉
2023. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!