Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a baja a konvektornak?

Mi a baja a konvektornak?

Figyelt kérdés
Ha nem sikerül végül szerelőt hívok,de örülnék neki,ha egyedül megtudnám oldani a problémát,vagyis innen indulva segítséggel.Ma,amikor csak úgy égett a konvektorom puffant egy rohadt nagyon és azóta semmi.Csak a gáz jön.Utána begyújtottam a szikráztató segítségével,majd fel-le csavargattam,hogy hátha rájövök valamire,de megint puffant és 'kiégett'.Azóta megint szikráztatóval begyújtottam és most jó,vagyis azért,mert nem csavargattam.Csak nem értem mi történhetett,hogy egyik pillanatról a másikra rossz lett.Szerintetek mi lehet a baja? Mit kellene megnézni rajta?

#fűtés #konvektor #gázkonvektor #Nemgyulladtbe #Drágaaszerelő
2023. jan. 29. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz olyan dologgal, amihez nem értesz. Mindenképp hívj ki egy szerelőt, máskülönben ebből nagy baj lehet.
2023. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Johnconor válasza:

A konvektorod nem kaphat levegőt. Milyen konvektor parafetes, vagy kéményes?

Ha parafetes és milyen fajta. A parafet végén mekkora juku a rács?

Veréb nem férbe a rácson levő jukon?

Neken az volt a baj, hogy takarékon éget az órláng.De mikor föntebb állitottam eggyet durrant és az őrlángot is el fujta. Én kérdeztem szerelőt és mondtam neki mit tapasztaltal. Ő mondta hogy ez a hibalehetőség is fent áll. Mivel én 3.emeleten lakom igy leszereltem a konvektort a gázcsőről letekertem a holandert, és a három anyát amivel fel volt fogatva a konvertor. Levettem és benne volt a konvektorba egy döglött veréb és a fészke meg sok széna és madár ürülék. Ezt kizsedtem belőle kiktakaritottam. Össze raktam és persze a gázcsőnél habbal be fujtan, hogy nem-e szivárog.

A szikráztatóval begyujtottam és azóta is mümödik.

2023. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!