Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek bírnám a boncolást?

Szerintetek bírnám a boncolást?

Figyelt kérdés

Igazából, egy 17 éves lány vagyok, akit érdekel az anatómia. Már egy ideje rájöttem, hogy valószínüleg halottakkal(boncolással) szeretnék foglalkozni, mert semmi másban nem látok kihívást.(akár boncmesterként, segédként, vagy más részén)

Viszont nem vagyok benne biztos, hogy valóban bírnám-e ezt a munkát csinálni, ha egyszer oda kerül a sor.

Éppen nézegettem az interneten a témával kapcsolatban dolgokat, és elég durva baleseti képeket találtam.(persze cenzúrázatlanul: félbeszakadt test, leszakadt fej, stb... nem linkelem be, mert nem szeretnék senkinek rossz éjszakát okozni) Szóval, tulajdonképpen semmi rossz hatással nem volt rám, nem undorított el, csak egyszerűen sajnáltam az illetőket.

Ez jelentheti akár egy picit is, hogy bírnám, vagy semmisnek vehető ez, hogy bírom, hisz csak egy kép?


Egyébként teljesen normális vagyok, ne ijedjetek meg ( bár ahogy visszaolvasom nem így tűnik:P )

Lehet, hogy csak túlságosan kiváncsi vagyok a fiatalságomból adódóan? És majd kinövöm ezt?


2010. okt. 4. 02:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

100 ezer + veszélyességi pótlék, mert ott ám el lehet kapni dolgokat biztos!Én nem biztos, hogy csinálnám ennyiért, még a társaság is unalmas ráadást:) Az meg hogy az egyik válaszoló, aki már volt boncoláson és nem érzett szagokat, örüljön neki, mert nem minden páciens lesz szagtalan szerintem, ugyanis vannak több napos/hetes/hónapos hullák is.

Na ez Hullajóóóóóóóóóóóóóóóó egy szakma:)

2010. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja, kellemes kis féléves vizihulla. Jó szaga lehet. Anyámék kórházba dolgoznak. Lehet megkérdem, h neme tudnak valamit intézni :D
2010. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

És szerinted az nem érthetetlen,hogy a kezdő orvosoknak miért ilyen rohadt kevés a fizetése?Holott nekünk igen sokáig kell tanulni,és igen keményen..

Formalin nagyon kellemtelen,mérgező is,de hozzá kehet szokni,Nagyon irritálja a nyálkahártyát.

2010. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

en ish boncorvos akarok lennii :) de mar 3 éve.. en sem undorodom a videóktól!!!!! de en ish gondolkodtam ezenn h fogome birnii...hat....naon egyformák lehetunk...csaj vagy amugy???????


16/L

2011. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!