Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tv-ben mivel csinálják...

A tv-ben mivel csinálják ezeket a mozgásokat?

Figyelt kérdés
láttam az interneten hasonlot, pl restream de akkor mivel csinálják ahogy mozognak a dolgok

2023. jan. 30. 20:18
 1/5 A kérdező kommentje:

ő és egy gomb nyomásra történnek a változások? pl megváltozik a felírat hogy: Megnőtt a rezsi


csak 1 példa :D

2023. jan. 30. 20:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezeket. Miket?
2023. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát itt van egy kép, ezen látszodik a banner amin elhelyezkedik a szöveg, na és ezeket milyen programmal csinálják hogy élőben tudják változtatni a szöveget, értem azt hogy előre meg vannak írva a szövegek, na de milyen programmal csinálják? :)


[link]

2023. jan. 31. 00:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a professzionális stúdiótechnikát. Sem az eszközöket, sem a szoftvereket. Annyi bizonyos, hogy az ilyen feliratok szerkesztése, megjelenítése végtelen egyszerű feladat.

Nyilván, amikor az adásmenet kész, előre elkészítik ezeket, de bármikor lehet módosítani is (nemegyszer láttam olyant, hogy elütést javítottak adás közben).

2023. jan. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon érdekes ez a téma egyébként, mert sokan nem tudjuk hogy mivel és hogyan készülnek ezek a grafikák és felíratok, pl mikor volt a választás ugye, akkor élőben frissítették a statisztikákat, azért ez nagyon menő :)
2023. jan. 31. 14:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!