Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mert nem tudok anonimat...

Mert nem tudok anonimat posztilni facebookon? Hogy kell beallitani hogy ujra tudjak nagyon fontos

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a csoportban engedélyezve van, de te mégsem tudsz, mert nem jelenik meg az opció, akkor próbáld meg más platformról (mobil, tablet, számítógép). Ha így sem megy, nem tudsz mit csinálni. Nem elérhető mindenkinek valamilyen oknál fogva.
2023. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak mert egy honapja kb meg tudtam mostmeg mar nem de nwgyon fontos lenne kiirnom valamit
2023. jan. 31. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:

És biztos hogy ott még mindig be van állítva ez a lehetőség? Kérdezz rá az adminisztrátornál.

Vagy ha bent vagy olyan csoportban is, ahol 100% biztosan tudod, hogy él ez az opció, nézd meg hogy ott tudsz-e.


De ha nincs, hát sajnalom, akármilyen fontos ezt nem tudod megoldani. Nekem is fontos lett volna párszor, de a face kihagyott a kiváltságosok köréből akiknek létezik ez a lehetőség :D

2023. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen lehet minden masodik poszt kb anonim es eddig en is tudtam de mostmar nem :(
2023. febr. 1. 15:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Másik telefonról sikerült köszönöm😊
2023. febr. 1. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!