Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontos kérdés facebookosoknak!...

007 fröccs kérdése:

Fontos kérdés facebookosoknak! Ha egy hírfolyam alá írok valami kommentet, akkor az ismerőseim azt látják. Hogyan tudnám beállítani hogy ne lássák az ismerőseim amit egy kiposztolt hírfolyam alá írok. //?

Figyelt kérdés
Az ember nem tudja mikor ír baromságot és nem szeretném ha hülyének nézne némeik ismerősöm mert én szeretek kommeneket irogatni bármilyen hír alá. Várom a válaszokat
2018. márc. 26. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem te döntöd el, hanem az eredeti feladó.

Talán ne írj baromságokat... főleg úgy ne, ha nem is tudsz róla.

2018. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem volt egyértelmű: ezt NEM TE állítod be. Aki kiírta az eredeti szöveget, az már beállította.

Te ezt meg tudod nézni valahol az egyik sarkában, hogy mit állított be.

2018. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha egy oldal alá komizol úgy tudom csak annak jelzi ki aki szintén likeolta az oldalt.

Mármint az jelenik meg a kezdőlapján az illetőnek.

Ha arra gondolsz hogy x ember képe alá komizol...azt az illető állítja be, hogy pl csak az ismerősei látják.

2018. ápr. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha pl. A blikk ki rak valamit,és alá íro valamit , és akkor látják az ismerőseim. Én erröl beszéltem.
2018. ápr. 2. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!