Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a ,,barátnőmmel"??

Mit csináljak a ,,barátnőmmel"??

Figyelt kérdés

Nagyon sok mindenben lemásol (pl. egyszer kidíszítettem a füzetem aztán ő is és az övét megdicsérték)

Már nagyon idegesít mert ha valakivel lógni nakarok akkor is odajön pedig én azt soha nem szeretném(legtöbb órán egymás mellett ülünk sajnos) :(



#barátnő #másolás #kamu #másik barátnők
2023. febr. 1. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

"(legtöbb órán egymás mellett ülünk sajnos)"


Nem lehet elülni mellőle?

(Nekem volt olyan padtársam középsuliban, aki szemtől-szemben haverkodott, de a hátam mögött kigúnyolt. Rájöttem, és kértem, hogy más mellé ülhessek.)


Plusz: az ilyen látszat-pszeudo "barátoktól" jobb mielőbb megszabadulni. Pattintsd le, és kész. (valamin csak megsértődik, végső esetben.)

2023. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz igyekezni fogok!♡
2023. febr. 2. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Túlságosan kötődik hozzád, lehet lelki oka is ennek.


Óvatossan a szavakkal, tettekkel, ám ideje lenne szépen leülnötök és ember módjára megbeszélnetek mindezt.


Rendes emberi hangnemben, nem kaffogva, csak simán megbeszélni, hogy neked mit is jelent ő.


Pl számára lehet barát vagy, de részedről csak osztálytárs, egy ismerős és neked ez így sok. Szeretnél másokkal kiépíteni kapcsolatokat pl barátság.


Tanuld meg a problémamegoldást és kommunikációt, mert sokkal komolyabb dolgok fognak múlni a jövőben hasonló beszélgetéseknél.


Pl párkapcsolat, munka, karrier, kapcsolatok stb.


Fontos, hogy hangot adj, ám helytállóan, de korrekten.


Részben erre vannak az iskolák, szociális és egyéb készségek fejlesztésére ad teret.


Tanuld meg és fejlődj!

Hasznos lesz.


S igen megesik, hogy nemet kell mondanunk másoknak, de ebben nincsen semmi rossz.


Mindenki a magához illő vagy/és tetsző emberek társaságát keresi.


Helytállóan kezelve a dolgokat pedig felszabadult életed lesz, nem úgy mint sokaknak, akik kétszínűek, pletyisek stb.


Megbeszélitek s tovább lépsz nyugodt lélekkel, hogy sikerült lezárnotok, megbeszélnetek a dolgokat.


A "látszat barát" sok féle lehet, de nem hiszem, hogy ezesetben bármi rossz lenne.

Lélekben gyengébb emberek csinálnak hasonlókat, akik igyekeznek az "utánzással" jobban kötődni, illeszkedni a másik félhez, akit kedvelnek.


Valakiknek sok, valakiket nem zavar stb.


Több aspektusból kell nézni a dolgokat kedves kommentelő.


Emberekkel foglalkozom, sok mindent tanultam, láttam, tapasztaltam, hallottam.


Nem kell mindenbe a rosszat látni, beleképzelni.


Lehet olyan ember is "látszat barát", akiről az áldozat nem is gondolná.

Lehet az áldozat naív, manipulálható és kihasználja ezt, de akár lehet az illető rafkos és bizalomba férkőző intelligensebb személy is... Stb.


Sok félék vagyunk mi emberek.


Nem csak fekete-fehér a világ sem.

2023. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ngayon nagyon köszönöm ezt a részletes leírást
2023. febr. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!