Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy olyat...

Miért van az, hogy olyat álmodok, hogy nem jutottam el, ahova szerettem volna menni?

Figyelt kérdés
Már évek óta, de Mostanság egyre sűrűbben, szinte folyamatosan azt álmodom, el szeretnék menni valahova, de egyszerűen nem érek oda. (Pl. Suliba szeretnék menni álmomban, és késve indulok, valamit otthon hagyok, es(/vagy lassan játszódnak a dolgok, és mire felkelek az van, hogy nem jutottam el odáig. De ez van a fontosabb eseményeknel is az almomban). Jelent ez valamit?

2023. febr. 2. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az álmok a pillanatnyi lelki és érzelmi állapotodat tükrözik. Elég lenne nem magán az álmokon agyalni, hanem a jelen helyzeteden és megkapod a választ.


Az álmoskönyvek is a jelen érzéseidet, dolgaidat, környezetedet és tényezőit dolgozza fel, az agy pedig szelektál ezidő alatt.

2023. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Nem kell ide álmoskönyv. Egyszerűen frusztrál, hogy jelenleg parkolópályán van az életed.
2023. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!