Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erre van valami szabály...

Erre van valami szabály tippmixen?

Figyelt kérdés
1 kimenetelt szeretnék 5-6x megfogadni 350 ezer / szelvény nyereménnyel, mert szeretném készpénzben kiváltani a nyereményt, és nem 2 hónapot várni mire kifizetik. Ez így szabályos? Van-e erre valami vonatkozó szabály vagy valami?

2023. febr. 3. 01:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen szabályos. 100-szor feladhatod ugyanazt a meccset ugyanazzal a tettél. Vagy amennyiszer akarod.
2023. febr. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Tippmixpro-ra ha regisztrálsz, ott 100 ezer a max. tét, viszont szerintem annyiszor fogadod meg, ahányszor jól esik. Kiutalni meg akármennyit ki lehet, kb. azonnal megérkezik a bankszámládra. És adómentes. Így egyszerűbb sztem.
2023. febr. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó opció lenne, csak sajnos, gyenge képességű az ügyfélszolgálat, és nincs kedvem velük fogalakozni. Kb. 1 évvel ezelőtt kérték, hogy küldjek igazolást a pénzügyi forrásaimnak az igazolására, elküldtem elfogadták. 2 hét múlva, bejött az outrightos fogadás amire eredetileg nyitottam a számlát egyáltalán - kiutaltam az összeget, rendben megérkezett. Majd egy részét később (2-3 hónappal később) visszautaltam - 2 nappal később jött - az értesítés, hogy igazoljam a pénzügyi forrásaimat. Írtam nekik, egy szerelmes levelet, majd kértem, hogy hanyagoljanak inkább.
2023. febr. 3. 02:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Papír alap nem játszik akkor?
2023. febr. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Papír alapon tervezem.
2023. febr. 3. 02:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott semmi akadálya. Ha kóddal adod fel, akár ugyanazt a kódot amennyiszer jólesik. De szelvényen is. Nem számít. Csak bemondod hogy húzza le 20-szor.
2023. febr. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ebből 1-szer volt problémám. Hogy cigányok álltak mögöttem és nem tetszett nekik hogy sorban kell állni és várni 2 percet. De ugye a kérdés nem erre irányult.
2023. febr. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pénzügyi forrás? WTF? Nem csak simán ráteszel akármekkora összeget és kész? Nekem sosem volt baj ezzel... igaz nem is ennyi pénzzel játszok.
2023. febr. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha meg lehet tenni papíron is, akkor lehet ott célszerűbb, mert a tippmixpro le is korlátoz egy idő után... szóval amíg jelentős szorzókülönbség nincs, tedd papíron. Nyilván nem kispályás vagy, előbb utóbb kuka lesz a tippmixpro accod ha ilyenre használod majd.
2023. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
nem kispályás😂😂ha nem az lenne,akkor nem tenne fel ilyen kérdést
2023. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!