Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen okból szoktak az...

Milyen okból szoktak az emberek privát üzenetet küldeni, amikor a kérdés alá is lehet kommentet írni? Ti mikor szoktatok a másik emberre úgymond "ráírni"?

Figyelt kérdés

Vannak ismerkedős privát üzenetek, azokat még megértem, de a kérdésemhez kapcsolódó dolgokat miért írják privát üzenetben a komment helyett?

Elég sok privát üzenetet kaptam az utóbbi időben, viszont több mint fele ezeknek a kérdéseimre adott választ, azonban az adott illető ezt megtudta volna tenni a kérdésem alatti kommentben is.


És nagyon sokan inkább privátban írnak: [link]


Ez mitől van, ti mikor szoktatok privát üzenetet küldeni, illetve eddig hány embertől kaptatok üzenetet?



2023. febr. 3. 14:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Ezt írtam neked privátban, 2 perccel ezelőtt, amiben ez szerepelt:

Olvasd el a 16-os kommentet újból

"Amennyiben egy regisztrált felhasználó valós személyére vonatkozó bármilyen adatot tesz közzé, tudomásul veszi, hogy azt bárki megnézheti, tárolhatja, felhasználhatja, és az ebből eredő közvetlen vagy közvetett károkért a Szolgáltató nem vállal felelősséget."


Vagyis aki megjeleníti a nevét, vagy bármilyen adatot, azt bárki megnézheti és tárolhatja és ezért nem vállalnak felelősség.



"én nem járultam hozzá, hogy lássa ott a nevem bárki"

A privát üzenetemre vissza sem írtál, így a felhasználó nevedet sem tudom, tehát meg sem osztottam.

Illetve azt honnan tudod, hogy akikkel "beszélgettem" eddig a privát üzeneteimben azokkal milyen a kapcsolatom és, hogy ők nem engedték meg a nevük megjelenítését?


Ilyen értelmetlen gerjesztő kommentekre nem akartam válaszolni, mert csak a kérdést spammeljük vele, ezért írtam neked privátban. De úgy látszik nem voltál hajlandó ott folytatni a "vitát"


Így amennyiben nem a kérdésre vonatkozik a válasz én nem reagálok rá.


A további értelmes válaszokat előre is köszönöm.

2023. febr. 3. 18:12
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokszor van, hogy az ember nem akar nyilvánosan válaszolni. Pl. azért mert sokan szórakozásból a jó választ lepontozzák a komplett idiótaságokat meg fel.
2023. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
25%

Vannak ilyen cimbizős emberek. Ezek azok akik élőben is behajolnak az arcodba és úgy okoskodnak... Első pillanatban is már úgy vakerálnak mintha országos, gyerekkori haverok lennétek. Sokszor jön szembe a privátokban ez a stílus.

Gyűlölöm az ilyeneket!

Sosem válaszolok nakik privátban!

De nagyon jó fej csávó vagyok, ezért a kérdésnél válaszként szoktam nekik írni segítő választ - ha tudok.


A másik fajta az aki elküld az anyámba bármit is írok :DD Ezekre jó a tiltás gomb.

2023. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Amugy mi rételme egy szerkesztett képet bevágni?:D
2023. febr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!