Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen okból szoktak az...

Milyen okból szoktak az emberek privát üzenetet küldeni, amikor a kérdés alá is lehet kommentet írni? Ti mikor szoktatok a másik emberre úgymond "ráírni"?

Figyelt kérdés

Vannak ismerkedős privát üzenetek, azokat még megértem, de a kérdésemhez kapcsolódó dolgokat miért írják privát üzenetben a komment helyett?

Elég sok privát üzenetet kaptam az utóbbi időben, viszont több mint fele ezeknek a kérdéseimre adott választ, azonban az adott illető ezt megtudta volna tenni a kérdésem alatti kommentben is.


És nagyon sokan inkább privátban írnak: [link]


Ez mitől van, ti mikor szoktatok privát üzenetet küldeni, illetve eddig hány embertől kaptatok üzenetet?



2023. febr. 3. 14:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Írtam egy jó hosszú üzenetet, de inkább eldobom és csak az utolsó mondatával kezdek: [...] harmadik lehetőség, hogy a kép hamis, mivel minden máshol az oldal a 100 feletti számokat "99+" formában adja meg, nem darabszámra pontosan. Azért sem hihetőek ezek a számok, mert az oldal az aktivitása mélypontján van már hónapok óta. Viszont akkor megint felmerül, hogy miért vagy ennyire a statisztikai adatok és a nagy számok rabja, miért akarod ennyire bizonyítani (és miért hiszed) hogy te több és jobb vagy mindenkinél, mert szép nagy számok vannak a neved mellett. Ember, ezek csak számok. Ha nyomsz egy bal klikket az értesítésre, el is tűnik mintha sosem lett volna ott.


Eredeti:

Hány fiókból kaptál ennyi üzenetet? Ez vagy valakinek a berögzült viselkedése, hogy így kommunikál (megkerülve a szabályokat, mert privátban bármit leírhat és nem vonják érte felelősségre) és még spamel is vele mintha chatfelület lenne a privátozás, vagy olyan kategóriában voltál aktív ahol boldog-boldogtalan betalál, mert így akarja az oldal szabályait megkerülve próbálkozni nálad (gondolom Szexualitás és hasonló témák).


Nem használom a párkapcsolattal és ismerkedéssel kapcsolatos kategóriákat, de ennyi privátot 10 év alatt nem kaptam, nemhogy egy 1-2 hetes profilba.

2023. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Magam sem értem. Tíz év alatt összesen kettő személyeset kaptam, ezekben a kiirtásomról értekezett az illető. Az összes többi meg olyan volt, hogy semmi titkolni való, bizalmas dolog nem állt benne.
2023. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Kamukép, ilyeneket nem nehéz gyártani: [link]
2023. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Jól van kérdezőkém, szerintem kellően lejárattad magad egy képpel is. Ha 25-nél több üzeneted lenne, akkor az oldal betörné aloldalakra a listázást, és ott lenne az oldallapozó sáv a képen.

A 631-es szám nagyon gyorsan eltűnt a képről, pedig úgy néz ki hogy mindössze 2 óra alatt kb. 10 üzenetet kaptál. Gondolom gyorsan el is olvastad mindet a két kép készítése között. Ha a 631 olvasatlan üzenet csak néhány felhasználótól származott volna, akkor a nevük egymás után ismétlődne a listában. Nem ez történik. Ha valóban kaptál volna több száz üzenetet, akkor több Üzenet aloldal lenne a profilodban, mert nem férnek el egy lapon. Tehát te nem kaptál 25-nél több üzenetet eddig, a 631-es szám oda van hamisítva.


Nem tudom mire jó neked ez a kamuzás, de szánalmas vagy.

2023. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A képen nem egy egész oldal látszódik, de mindegy, tudnék lejjebb tekerni, az oldalon van még üzenet.

De most komolyan ezen akadsz fent, hogy hány üzenetet küldtek nekem? Nem ez volt a kérdésem, ezt csak megemlítettem, hogy mostanában sokat kapok.

2023. febr. 3. 15:52
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Ezt oda is szerkeszthetted utólag, ahogy a 631-et belehamisítottad fejlesztő módban.


Leírtam egy még be nem küldött válaszban, hogy miért. Olvasgass nyugodtan, mert ha belejövök akkor regény lesz belőle:


Azon akadok fenn, hogy hazudsz és még te akarsz felháborodni rajta. Fogalmad sincs hogy kellene kinéznie és működnie az oldalnak, mert még nem értél el olyan mennyiségű tartalmat hogy ez neked láthatóvá váljon. Így viszont nyilvánvalóan nem lehet 600+ olvasatlan üzeneted, amire te magad mellékelsz be "bizonyítékot" abban a hitben, hogy majd mekkora királynak fogsz itt tűnni és mindenki irigyelni fog, mert te ennyire népszerű vagy (ahogy a többi kérdésed is arról szól hogy a toplista első helyén szeretnél lenni bármi áron, másokon átgázolva is, és még a téged alázó kommenteket is felpontozod, ha azért pontot kaphatsz).


"A képen nem egy egész oldal látszódik, de mindegy, tudnék lejjebb tekerni, az oldalon van még üzenet."

Az az oldallapozó sáv ami hiányzik a képedről, nem csak a lap alján van, hanem a tetején is. Ott, ami a te képeden nem létezik, és nem azért nincs rajta mert nem tekertél az aljáig, hanem mert nem kaptál még annyi üzenetet. Ennek bizonyításául belinkeltél még egy képet, ahol fél óra alatt kaptál 1 darab új üzenetet azzal a szöveggel, hogy gyerekek, hát nézzétek meg mennyi és mennyi üzenetet kapok... (?!?!)


Engem nem érdekel hány üzenetet kapsz és milyen gyakran. De ne kreálj egy hamis valóságot belőle. A hazugságspirállal pedig az a baj, hogy minél tovább szövögeted, úgy fogsz egyre jobban belegabalyodni. Eddig a kérdés és válaszod is hazug volt, úgyhogy gondold át, hogy érdemes-e reagálni, és abba mit írsz majd. Igaz, azt is írtad hogy el sem olvasod a hosszú kommenteket, csak vakon értékeled őket.

2023. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ha nem érdekel, hogy hány üzenetet kapok, akkor miért kapod fel rajta a vizet és kezdesz el velem veszekedni róla? Hagyd figyelmen kívül, mert nem is ez a kérdés. A kérdés az volt, hogy miért üzennek privát üzenetben ahelyett, hogy kommentet írnának.


"Ennek bizonyításául belinkeltél még egy képet, ahol fél óra alatt kaptál 1 darab új üzenetet azzal a szöveggel, hogy gyerekek, hát nézzétek meg mennyi és mennyi üzenetet kapok"

A #7-es kommentet csak küldtem, hogy bizonyítsam tényleg kapok privát üzeneteket és gyakran van ez, ahelyett hogy a kérdésem alá írnák le a dolgot.

2023. febr. 3. 16:48
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

A kérdés az, hogy te hogy kaptál 631 olvasatlan üzenetet úgy, hogy az oldal 99-nél több számot nem tud az értesítésekben megjeleníteni, és miért nem látszik az oldallapozó sáv a lap tetején,

Itt senkit nem a szám érdekel, hogy oda 19, 83 vagy 383829 van írva. Hanem hogy miért van ott az a szám.


(amúgy az utolsó képen már az is látszik, hogy január 7. és február 3. közötti 27 napban kaptál 25 darab üzenetet, ami közel sem kirívó mennyiség, napi átlag 1,0 alatti).

2023. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%

Általában közeledési szándékkal írnak privátot. Nem társkereső az oldal és nem értik meg...


De vannak, akik csak mélyebben meg akarják osztani bajaikat vagy köszönetet írnak.


A kérdésekre adott válaszaimra küldenek.

Kérdésre oda kaptam választ ahova kellett.

2023. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Még mindig nem az a kérdés, hogy én hány üzenetet kaptam.
2023. febr. 3. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!