Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha feltelepítem a telefonra...

Ha feltelepítem a telefonra az OTP applikációt,hogyan megy a bejelentkezés és ilyesmi?

Figyelt kérdés
Van netbankom de telefonon még sosem használtam az OTP applikációt az,hogyan működik? Gépen ugye be kell írni egy azonosítót,bankszámla számot,jelszót de jól gondolom,hogy az appban külön regisztrálni kell?És ha mondjuk csinálok egy ilyen regisztrációt és később törölni akarom az appot ott csak ki kell jelentkezni és annyi?Nem nagyon bízok ebben a telefonos bankolós dologban viszont egy vásárláshoz kéne,hogy a helyszínen tudjak átutalni egy xy összeget.

2023. febr. 4. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elindítod és magyarul kiírja miket megkell megadni vagy mit kell csinálnod... Nem hinném, hogy rakétatudomány.
2023. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legszigorúbb biztonsági szabályok a bankokra vonatkoznak, ha a hivatalos applikációt töltöd le (mást nem is tudsz, aligha engedné az áruház), nem lesz problémád. Regisztrációt fog kérni az applikáció.
2023. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2/


De utána ha pl nem akarom majd használni az applikációt akkor csak kijelentkezek belőle és törlöm?

2023. febr. 4. 10:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Eleve mindig be kell jelentkezni az applikációba... de ha bejelentkezve is marad, mi van akkor? ha letörlöd úgysem férsz hozzá, és ha újra letöltöd újra be kell jelentkezni, hiszen letörölted ezzel úgymond kiléptett.
2023. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4/


Értem de ha nem sűrűn fogom használni ezt az applikációs dolgot nem lesz semmi plusz költség vagy ilyesmi?

2023. febr. 4. 10:32
 6/9 anonim ***** válasza:

nincs plusz költség.

legalábbis én nem látom, hogy szerepelne a könyvelésekbe.

2023. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy macerásabb de telefonon is csinálhatnám úgy az utalást pl mint számítógépen,hogy böngészőből belépek a kódokkal az otp internet bankba és ott indítok utalást?Valahogy nem bízok ebben az applikációs dologban.
2023. febr. 4. 10:41
 8/9 anonim ***** válasza:
csinálhatod az app-ból is úgy az utalást. ha hivatalos otp appot szeded le semmi bajod nem lesz, de ha ennyire paranoiás vagy akkor maradj a böngészönél, de semmivel sem biztonságosabb
2023. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az applikáció biztonságosabb, mint egy böngészőben megnyitott oldal. A böngésző sérülékenysége és ellene indított támadások, egyéb böngészési tevékenységben összeszedett kártevők, kémprogramok, nyomkövetők és hasonló dolgok közé én nem nyitnék meg egy banki tranzakciós oldalt.
2023. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!