Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debrecen BMW gyár állás...

Debrecen BMW gyár állás interjúról borzalmas tapasztalatok ?

Figyelt kérdés

Ez egy vicc volt .


Elvárások a csillagos egekben.

Nem is a jövőbeli felettesem interjúztatott,teljesen más területről küldtek oda embert.


Pneumatika szerelés,elektromos áramkörök kapcsolási rajza,meg egyéb teljesen más szakmákról kellett a tudásomat bizonyítanom.

Már önmagában ez két szakma : pneumatika,és az elektromosság,és akkor még ott a gépkezelés meg,hogy tudj angolul.


Az egész arról szólt,miért ne vegyenek fel .


Gépkezelőnek soha nem kell pneumatikát javítani,vagy az elektromos szekrénybe nyúlni,egyszerűen TILOS.

Nem feleltem meg ezeknek az elvárásoknak,és szerintem aznap senki sem, láttam az embereket a folyosón,senki sem volt rakétamérnök.


És másnap felhívtak,hogy hogy éreztem magam az interjún,mi a véleményem róla ?

Ledöbbentem..

Az ember idejét rabolják,halálra szívatják,elutasítják,majd megkérdezik : hogy érezted magad,milyen volt ?


Megmondtam a telefonban,hogy bőven van rá idő - 1 év legalább - hogy az ember a plusz dolgokat amit a munkakörön felül elvárnak ( ez is érdekes azért ) elsajátítsa,de eszük ágában sem volt esélyt adni.


Erre a HR-es flegmán odaszúrt nekem idézem szó szerint :

- Igen rengeteg ideje van a vállalatnak válogatni...

No comment.


Összegezve :

Az álláshoz abszolút nem hozzá tartozó elvárásoknak - IS - meg kellett volna felelnem.

Pneumatikai jártasság,elektromos végzettség,angol nyelvtudás,gépkezelői rutin.

3 szakma + nyelvtudás.

Ahhoz,hogy gépkezelő legyek ???

Ilyen a világon sehol sincs.


Kirakat interjú volt.



#állásinterjú #BMW gyár #Munkáról gyárról #BMW gyár vélemény
2023. febr. 4. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezért (is) megérte tönkretenni azt a nagyon jó minőségű termőföldet..

Ne sajnáld! Ha most felvettek volna jópofizással és utána derülnek ki ezek a dolgok a munkaviszonyban, akkor sokkal rosszabb.

2023. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ezio12 válasza:
100%

Magyar embert ezekre a komoly pozíciókra nem fognak találni, főleg ennyit nem. Hajdú-Biharban nincsen komoly műszaki képzés, még technikumi szinten sem.

Ezt az űrt a migráns munkaerő sem fogja megoldani.

2023. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!