Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A mai lányok itt magyarországo...

A mai lányok itt magyarországon miért ítélik el ennyire a lábfétis fiúkat?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy én még soha nem mertem megemlíteni senkinek, hogy lábfétisem van, mert félek, hogy mit reagálnának a lányok. De ahogy itt olvasgatom nagyon sokan elítélik. Nem értem, hogy miért! Szerintetek miért van ez ennyire elítélve?

2023. febr. 4. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
mert nyafik és nem tudják mi a jó
2023. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek. Ezzel nem okoznak fájdalmat nekik. Sőt szerintem jó érzés is lehet.
2023. febr. 4. 15:33
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Minden fétis valamilyen szintű mentális betegség, a normálistól eltérő nemi vágy. Fordítsd meg a kérdést: miért akarna bárki egy beteges emberrel kapcsolatba kerülni?
2023. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló!

Miért lenne beteges dolog ez? Nem értek egyet. Az nem beteges, ha valaki ki ny**** a másikat? Az nem beteges. Az normális! Hát elgondolkodtató. Miért lenne betegség? Nem ártol semmi rosszat annak a másiknak, és semmilyen fájdalmat nem okozol a másik félnek. Szetintem egyáltalán nem beteges.

2023. febr. 4. 16:00
 5/17 A kérdező kommentje:
Vagy, ha valaki pl megpuszilja a nő hasát, vagy megpuszilja a lábát, akkor az már rögtön beteges? Nem értem.
2023. febr. 4. 16:07
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

[link]

"DSM V alapján mentális betegségek

[...]

fetisizmus: olyan szexuális viselkedés, melynek során a közvetlen közösülésen kívül a használt tárgyakkal való játékok (segédeszközök, testrészek, tulajdonságok vagy viselkedések) válnak a szexualitás és a szexuális öröm céljává"

2023. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
a 3-as és 6-os is BETEG!
2023. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Így sem értek egyet. Mert, ha pl valaki csak a szexért megy egy nőhöz, akkor az nem betegség ezek szerint? Érdekes
2023. febr. 4. 16:13
 9/17 A kérdező kommentje:

7. Válaszoló!

Szerintem is inkább ők a betegek. Szerinte egyáltalán nem betegség a lábfétis!

2023. febr. 4. 16:22
 10/17 anonim ***** válasza:
19%

Az összes fétis betegség. És azért nézik le ezeket az embereket, mert részükre tárgyiasul a nő. Egy beteges vágy kielégítéséhez szükséges tárggyá vállik, és nem az a lényeg egy kapcsolatban, hogy a másik nő és a női mivolta és az, hogy "két test-egy lélek" hanem csak egy "tárgy" mert van egy ...-ja (ami épp a fétis tárgya) ami beindítja a fantáziát és nem a test mögött lévő emberre izgul a másik hanem a valamire. Ennél már csak az a durvább amikor valaki pl. egy csaj cipőjére /bugyijára, zoknijára stb./ izgul fel. Ott már a dologhoz egyáltalán nem is kell a "nő" hanem csak a cipője. Tehát totál mindegy, hogy ki hordja csak a tárgy a szex lényege. És ez bizony nagyon lealacsonyító érzés. Volt ilyen "párom" az életemben, nem kérek belőle többet, hiába nem hozta szóba a 4. randin már levettem, hogy miről van szó, és még kb. 4x találkoztunk és utána dobtam.


"Igaz, hogy én még soha nem mertem megemlíteni senkinek, hogy lábfétisem van" -> Nem is kell mondani, fogja tudni. Ha a csaj nem totálisan idióta akkor anélkül is tudja, hogy te ezt külön mondanád neki. Ha meg teljesen idióta (azért olyan is van szép számmal) akkor meg kb. mindegy.


A dolog 3. vetülete, hogy a legtöbb fétis kezelhető, kordában tartható. Csak ezzel foglalkozni kell, ha nem akkor az ilyen fétiseseknek nem lesz normális kapcsolata. Esetleg lesz egy csaj akit felcsinál és utána élete végéig fizeti a tartásdíjat. És lesz egy(vagy több) lelki sérült gyerek is a rendszerben.

2023. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!