Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van büdös szagja a...

Miért van büdös szagja a cigarettának?

Figyelt kérdés
Tegnap dohányt égettem el szénen, megszagoltam és nem volt égett szagja, pedig füstölt. Akkor mitől kellemetlen a cigaretta szagja?

2023. febr. 5. 14:56
 1/4 Lucifer-666 ***** válasza:
49%
Szerintem nem az.
2023. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
az a szájszagod amit érzel
2023. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szagjoltál már jó illatú égetett dolgot?

Még a füstölgőnek se 100%-ban kellemes a szaga.

2023. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha a cigarettát meggyjújtom és hagyom, annak is van cigaretta szagja, ha nem is szívom, csak, ha hagyom égni magától. Ha fújom, nyílván annyira nem érzik töményen. Nem büdös, csak cigiszag. A nem dohányzóknak kellemetlen. Büdösnek írtam, mert nem természetes illat és szerintem lehet annak nevezni, mert az emberi szervezetnek ösztönből kellemetlen.

És az a fura, hogy nem tudom miért van a ciginek cigiszagja, eddig azt hittem a dohány miatt. De amikor a dohányt ráraktam az égő szénre, odahajoltam és természetes füst szagja volt, pedig nem égett olyan gyorsan. Aktív boltban vásárolt szénen volt.

Akkor mi okozza a tömény cigiszagját a cigarettának?

2023. febr. 5. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!