Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a páromat (férfi)...

Gyűlölöm a páromat (férfi) amiért dohányzik, mit csináljak, olyan mintha rám kényszerítené, hogy nézzem végig a kivégzését, elegem van büdös is a szája, ruhája, haja mindene?

Figyelt kérdés

Utálom, azt, hogy dohányzik és, hogy nem is akarja,meg nem is tudja abba hagyni. És Én se tudom, hogy hogyan szoktassam le róla. Őt megnyugtatja,engem meg kikészít. Elegem van már.

Segítsetek, megöli magát a dohányzással!



2012. máj. 17. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg vehetnél neki elektromos cigarettát, az állítólag nem mérgez (annyira).
2012. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nekem volt egy kolléganőm, aki 12 éves volt, amikor apukáját elvesztette. Az orvos szerint egyértelmü volt a dohányzás szerepe az apa halálában. Akkor megfogadta, hogy csak olyan férfivel ismerkedik meg, aki nem dohányzik. Nem a saját véleményemet írom, mert,....hát én

is cigizek.Szia.

2012. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szia!


Gondold végig, hogy milyen okai vannak, hogy dohányzik! Próbáld megérteni és ezután gondold végig, te mit csinálsz, ami őt aggaszthatja. Alkudj meg vele, hogy havonta csökkenti a napi adagját 1-2 szállal, cserébe te is felhagysz azzal, amit őt bosszantja.

Abból a pár mondatból, amit leírtál úgy gondolom, hogy vagy teljesen őszinte és gondoskodó pár/feleség vagy, ami jó, VAGY túlhisztized magad és talán ez a tulajdonságod az, amit ő a cigivel el tud viselni...ami rossz.


Megnyugtatásul közlöm, hogy a dohányzás=tüdőrák következtetés tulajdonképpen helytelen, elég sokan élnek az átlagéletkornál tovább erős dohányosként, sőt a keleti kultúrában - főleg Közel-keleten - a dohányzásnak fontos szerepe és hagyománya van, csak ők vizipipáznak.


Közvetlen tanács: elektromos cigi és vizipipa kipróbálása. Utóbbival megvan az az esély, hogy a cigis tüdő ingerlékenyebbé vált a vizipipafüstre, amit jómagam is tapasztalok. Az e-cigi jó választás lenne, ha mondjuk legalább othon nem szívna emiatt rendes cigit.


21F, dohányos

2012. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nincs oka a dohányzásnak. Rászokott és kész! függő. ezen nincs mit végiggondolni! Allen Carr könyvét olvastasd el vele! a címe: Végre nem dohányzom. Miután elolvasta, leszokik. Én is szerettem a cigit, nem akartam leszokni, élveztem a nikotint. Elolvastam és a könyv közepénél leszoktam. Rengetegen leszoktak a könyv segítségével!!!!!
2012. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Érdekel az a könyv, miről szól?
2012. jún. 7. 16:59
 6/10 anonim válasza:
elküldjem e-mail-ben a könyvet? adj egy e-mail címet. Konkrétan a leszokásról szól. A bevezésben már kijelenti a fickó, hogy akár azért olvasod, mert le akarsz szokni, akár azért, mert valamelyik családtag a kezedbe nyomta a könyvet, a végeredmény ugyan az lesz: leszoksz. Rávezet, hogy mennyire nyomorult vagy a cigitől és mennyire kirekesztett (büdös, sárga fogú, fuldokolsz a társaságban, stb). Aki írta, 33 éven keresztül cigizett, volt hogy napi 100 szálat is elszívott, tehát folyamatosan a szájában lógott a cigi. végül letette és a könyv több országban is megjelent, milliók szoktak le, miután elolvasták!
2012. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hatostól kérdezem, megvan még az e-mail ?
2012. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%

Kissé sajnállak, de a pacákot jobban.

Szerintem pokollá teszed az életét.

Aligha szeretheted, mert akkor megértőbb lennél.

Kedvességgel, szeretettel többre mennél.

Úgy tűnik, hajszálra vagytok a válástól.

Aminek a fő oka nem a bagó...

2012. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés, ami felmerült bennem. Amikor megismerkedtetek, akkor is dohányzott? Tudtál róla? Ha igen, akkor egy szavad nem lehet, max javasolhatsz, és ha Ő le akar róla szokni, akkor segítheted ebben. Akkor ebben az esetben úgy kezdtél vele kapcsolatot, hogy tudatában voltál annak, hogy dohányzik!


Az ő szervezete, az ő egészsége.. Ha nem tetszik, keress másik férfit, aki nem dohányzik, de vannak más hibái...


Sok nő szeretné a neki kinézetre tetsző pasit a saját ízlése szerint tökéletesre formázni, de egy kapcsolat nem erről szó.


Ha valakit megszeretünk, olyannak szeretjük, amilyen. Elfogadjuk a hibáival együtt. Egy felnőttet nem lehet megváltoztatni! És senki nem uralkodhat a másik fél felett... Leszokni csak akkor fog, ha ezt bármi okból saját elhatározással teszi. Egyébként úgyse bírná ki nélküle. Még ha megvan az elhatározás, akkor is nehéz...


Megöli magát vele? Lehet, de ez nem tényszerű. Egyik ismerősöm láncdohányosként 86 éves koráig élt. Nagynéném nem ivott, nem dohányzott, egészségesen táplálkozott, sokat mozgott, még 60 se volt, amikor meghalt...


A kockázat tényleg nagyobb, de nem feltétlenül ebbe fog belehalni.


39 éves vagyok, 24 éve dohányzom, kb 2-3 év kihagyással. A férjem nem dohányzik, és bár örülne, ha letenném a cigit, de nem nyaggat vele. Kompromisszumokat kötöttünk...

Ő nem szól bele, én meg a lakásban nem gyújtok rá, max télen a fürdőben nyitott ablak mellett.

2012. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy tudtál vele összejönni? Gondolom nem menetközben szokott rá.
2012. nov. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!