Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez így rendben van?

Ez így rendben van?

Figyelt kérdés
Az előbb adtam fel mpl csomagautómatába egy csomagot, és kifizettem a postalöltséget, erre kinyílt az egyik kis rekesz. De abban már volt egy csomag. Az a csomag nem volt még felcímkézve. Mivel kifizettem a postaköltséget, beraktam. Ugye oda fog érni a címzetthez? Én úgy olvastam, hogy mand a postás ragasztja a címkét és a másik csomagon még nem volt.

#posta #pénz #feladás #Csonagautómata
2023. febr. 6. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyennek nem szabadna történnie, ha végiggondolod. Ha másnak is kinyílik ugyanaz a rekesz, simán kivehetné belőle a csomagot. Ha pedig két címkézetlen csomagot tesznek egy rekeszbe, honnan tudná a kézbesítő hogy melyikre kell a megfelelő matricát rakni? 1 csomag esetén be van azonosítva, mert csak az adott megbízásra nyílt ki a rekesz, de abban most kettő is van.


Ha te felcímkézted mégis a küldeményt, azzal biztosra mész, mert inkább legyen kétszer rajta, mint egyszer sem. Ha ott hagytál két címkézetlen csomagot egy rekeszben, én biztos felhívnám (felhívtam volna mielőtt rázárom az ajtót) az ügyfélszolgálatot és tisztáznám hogy ez most micsoda.

2023. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A másik csomagon volt írva valami, szóval hátha így nem fogja összekeverni a csomagot a postás, de igazad van amúgy teljesen. Azért tettem be , mert a postaköltséget kifizettem előtte, utána nyílt ki.
2023. febr. 6. 12:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Telefonaltam, intezik azt mondták.
2023. febr. 6. 12:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, megoldották. Soha tobbet mpl!!!
2023. febr. 6. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!