Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legjobb válasz a "ki...

Mi a legjobb válasz a "ki kérdezett?" kérdésre?

Figyelt kérdés

2023. febr. 9. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Annak a neve, aki kérdezett.
2023. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Most épp te kérdeztél."

Ezt lehet úgy folytatni ezután, hogy: " ...de én kérdés nélkül is elmondom, hogy ezek a meglátásaim vannak"


De az is egy fajta válasz, ha nincs válasz. Az sem hülye, aki hallgat, ezt szokták mondani a bölcsek. A legbölcsebbek pedig azt mondják, hogy az igen az igen, a nem pedig nem, ami ezen felül van, az gonoszság.


Ami igaz, az igaz, ami jó, az jó, ami szép az szép. De ami igaz és szép is és jó is, ott valami egészen biztosan sántikál. Ha nem, akkor feleségűl kell venni vagy férjhez kell menni hozzá.


Remélem tudtam segíteni a válaszommal.

2023. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én
2023. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Nincs szükségem engedélyre ahhoz, hogy megszólaljak, különösen nem a tiédre..." :)
2023. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A négyes válasz, bár jól hangzik, ám számomra kicsit dedós válasz. A hasonló válaszokból kellemetlen percek születhetnek. Nézd, én 2-es válaszolóként több megfejtést leírtam, mert nem mindegy, hogy ki kérdezi, hogy ki kérdezett.
2023. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kellemetlen percek ott kezdődnek, ha valaki ebben a stílusban belém köt. Hogyan kellene reagálnom? Elnézést kérni? Az a lúzerek szokása. Mellesleg megkérdezném tőle, hogy ha csak az elmúlt 24 órát lepörgeti magában, hány alkalommal szólalt meg úgy, hogy senki nem kérdezte? ...és szóvá tette ezt valaki? Na, ugye...
2023. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és téged?
2023. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen sorsára hagyod az illetőt...
2023. febr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!