Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen stiletto kést tudnék...

Milyen stiletto kést tudnék venni 20.000ft környékén?

Figyelt kérdés
vettem egy böker sicilian needle nevű rugós kést és nagyjából ket hónap után eltört benne a rugó, de még az is probléma volt, hogy amikor "kiugrott" a penge, akkor nem akadt be a helyére, szóval fityegett a penge. szóval szeretnék egy másikat, amiről vannak jó tapasztalatok, mert ezt a bökert is úgy vettem, hogy semmi véleményt nem találtam róla, csak tudtam, hogy a böker egy jó márka.

#rugó #bicska #stiletto
2023. febr. 14. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem van itthon Frank Beltrame, AGA Campolin és egy AKC Leverletto.

Az elsőnek kicsit gyenge a rugója, ha nagyon akarom, tudom olyan szögben tartani, hogy ne ugorjon a helyére a penge. A másik kettővel nincs ilyen probléma.

Azt remélem tudod, hogy ezek nem arra vannak tervezve, hogy célba dobj velük, az ilyen jellegű terhelést nem bírja a rugó.

2023. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze, tudom. nem is használnám ilyen dolgokra. dobálni van késem, meg túrára is van egy erősebb ami biztosan bírja a strapát. ezt olyan kés volt, hogy mindig ott volt a zsebembe, de vigyáztam rá, csak vagy az volt, hogy egy selejtet fogtam ki, vagy ez valami másolat volt. ferfiakjatekboltja.hu rol rendeltem egyébként, lehet hogy itt replikákat árultak.
2023. febr. 14. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sikerült egy rosszabb darabot kifogni, bár gondolom a Bökerek árcéduláján nem véletlenül áll jóval alacsonyabb összeg mint mondjuk egy AGA-n, AKC-n.
2023. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mellesleg nincs olyan, hogy replika. Eredeti van vagy hamisítvány.

Ne becézgessük a hamisítványokat...

2023. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!