Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gyermekeimnek időnként...

Boros Pisti kérdése:

A gyermekeimnek időnként szoktam a youtube on mesét kapcsolni, és azt tapasztaltam több mesénél is, hogy megy egy darabig majd átvált egy másik részre, aztán az is atvált egy másikra. Ez így teljesen élvezhetetlen. Mi ennek a magyarázata,az oka ?

Figyelt kérdés
2023. febr. 14. 18:31
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ha nem megy végig a rész, akkor rossz feltöltés és keresd meg ugyanazt máshol a címe alapján. De van ahol sorozatban lejátsza a részeket egymás után - esetleg nézd meg, hogy nem-e ezzel kevered.
2023. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg nem hivatalos úton került fel a videómegosztóra, és ezek a jótét lelkek, akik feltöltik, magasról leszarják, hogy te élvezed-e a mesét, ők csak a megnézés utáni bevételre hajtanak - és azért vagdossák össze-vissza a feltöltéseiket, hogy ezzel is megpróbálják elkerülni a szerzői jogi problémákat. És amíg te ezeket a szarokat nézed, generálod nekik a bevételt.
2023. febr. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:

Olyat is láttam már, mint amit 2-es is írsz. A film össze volt darabolva és megkeverve egybefűzve. Hát nézhetetlen volt. :)


De kérdező van az amikor listában jelenik meg a sorozat összes epizódja, amit láthatsz jobb oldalon egy csúszkával. Na az egymás után lejátsza a részeket. Mint itt:

Magyar népmesék sorozat

https://www.youtube.com/watch?v=DfsaeqIuPB4&list=PLpshJy6oyj..


És a keresési találatoknál is látszik az ilyen, mert az indexkép fele fekete és egy szám mutatja a benne lévő videók számát. Csak mert lehet, hogy ilyeneket láttál.

2023. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!