Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foxpostnál van arra lehetőség,...

Foxpostnál van arra lehetőség, hogy ugyanabban az automatában hagyjam a csomagot ahol a 'címzett' át szeretné venni?

Figyelt kérdés
Vagyis ideiglenes csomagmegőrzőként is működik? Nem utánvételes. Persze a postaköltség ugyanúgy adott.

2023. febr. 15. 06:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ugyanazt az automatát kell megadni célként, bár még nem próbáltam ilyet.
2023. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, én se, de akkor kipróbálom úgy.
2023. febr. 15. 08:58
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nincs mód erre. Bocs a rossz hírért!
2023. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
A megfogalmazásod is rossz, de ez nem érdekes annyira. Nem te hagyod ott, hanem a futár. Vagy nem. Ha feladás és átvétel helye azonos, nem tartom életszerűnek, hogy onnan elvigyék, majd ugyanoda vissza.
2023. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat a megfogalmazásért, telefonon pötyögtem közben mással is foglalkoztam, módosítani meg nem lehet.

De ha már itt tartunk, mi az hogy nem én hagyom ott? Ezt most nem értem. Miért? Nem én rakom le az automatába? És nem én hagyom ott? :D

Az már más kérdés, hogy a futár mondjuk elviszi a raktárba, ellenőrzésre, majd visszakerül ugyanabba az automatába. De ettől még életszerű. Mert mi különbség lenne aközött, hogy városon belül, egyik automatából a másikba viszi, és azon kívül, hogy ugyanannyi összegért nem kell gyakorlatilag máshova szállítania.

2023. febr. 15. 10:37
 6/12 A kérdező kommentje:
3. Rendben. Köszi.
2023. febr. 15. 10:41
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

"De ha már itt tartunk, mi az hogy nem én hagyom ott? Ezt most nem értem. Miért? Nem én rakom le az automatába? És nem én hagyom ott? :D"


Te ezt most…

Nem, nem te hagyod ott, hanem a futár. Nem úgy működik, mint egy csomagmegőrző. Berakod, lezárod, elviszed a kulcsot, és ha más venné át odaadod neki.

Ha betettél valamit, akkor az átfut a rendszeren. Tehát fogják tudni, hogy az automata rekeszébe termék csomag került, meg minden egyebet. Pont ugyanúgy, mintha 798 km-re lenne a másik, ahova vinni kell. Ilyen szempontból a nulla centi meg a 798 km egyre megy. A futár nem fogja kivenni, csak az értesítés megy majd, hogy átvehető.

2023. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Első. Győzött a kíváncsiság. Kipróbáltam. Ugyanazt az automatát megadva, a rendszer engedte elhelyezni a csomagot. Rögtön át is vehető.

Szóval nem értem itt se az utolsót minek okoskodik teljesen feleslegesen, se azt aki szerint nem lehet.

A lényeg, hogy lehet, és sikerült.

2023. febr. 15. 13:13
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Vastaps a kérdezőnek! Gratulálok. Tanács: ha ilyen okos és ügyes vagy, ne kérdezősködj, és akkor nem kell miattunk szenvedned.
2023. febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem. A probléma azzal van, hogy te pl nem válaszolsz a kérdésre, csak kötözködsz, és felesleges dolgokat kezdesz magyarázni. Ilyenből Dunát lehet itt rekeszteni. A másik határozottan azt mondja nem lehet, miközben kiderült, hogy lehet. Most az ilyen válaszokkal mit kezdjek? Nem tudtam, ezért kérdeztem. De nem jött érdemleges válasz. Így megfogadtam az első tanácsát és inkább kipróbáltam. Neki köszönöm. Siker. Most már tudom. Részemről lezárva. Nem kell mindenképpen jártatni ha te se tudod a választ. :D
2023. febr. 15. 14:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!