Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2022.06.15. végeztem a sulival...

2022.06.15. végeztem a sulival, és nem találtam még munkát ha el megyek a munkaügyire akkor ott ajánlani fognak munkákat ami közül azért választhatók is vagy mindenképpen el kell fogadom amit ajálanak?

Figyelt kérdés

2023. febr. 15. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha regisztrált munkanélküli vagy, akkor van egy együttműködési kötelezettséged, és megtagadás esetén törölnek a nyilvántartásból. Az, hogy adnak-e bármilyen értelmes és hasznos munkát, elküldenek-e valamilyen képzésre, vagy mehetsz a közmunkára, előre nem lehet megmondani. Nem vagy köteles elfogadni semmit, de akkor jogosult sem leszel semmire, a törlés pedig azzal jár, hogy egy ideig nem regisztrálhatsz újra (ez régen 60 nap volt, most passz), illetve bármilyen regisztrált munkanélküli státuszon alapuló juttatást is megszüntetnek (pl. TB fizetés támogatása, segély stb.).


A munkaügyi központ nem egy munkaközvetítői iroda, nem garantált hogy bármit is fel tudnak ajánlani neked.

2023. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!