Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavar?

Titeket mennyire zavar?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy van egy fogam ami elvan fordulva (kifelé is áll meg na esztétikailag nem tetszik) a metszőfogam melletti fog, mások azt mondják, hogy nem vészes de én utálom. Főleg mert volt olyan barátnőm aki azt mondta, hogy nem akarna olyan fogsort mint az enyém meg ilyenek.. már rég megszakítottam vele a barátságot de akkor is nagyon zavar. Majd lesz valamikor fogszabim sajnos 23 vagyok aztán most már eléggé boros lesz majd az ára. Az lenne a kérdésem, hogy titeket a másikon mennyire zavar ha nem tökéletesen állnak a fogai? Igazából szerintem az én fogaim tökre szépek meg nincs velük semmi baj csak az az egy ott..

2023. febr. 15. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem cseppett sem zavar, ha a másiknak nem tökéletes a foga

Az a lényeg, hogy kedves legyen, segítőkész, vicces stb...

Nekem sem tökéletesek még sem zavar senkit

A belső a lényeg nem a külső

2023. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom, az enyém is messze van a tökéletestől
2023. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ápolt és egészséges, nem annyira vészes, addig nem zavar.


Az a taszító, ha valakinek rohad a foga, költ minden vacakra, csak arra nem...


Nekem is csámpás a felső jobb 2-es,3-as. Esztétikailag zavaró csak.

Kisebb koromban féltem, huszonévesen nem voltam egy helyen sokáig, ezért hagytam a korrigálását.


Most fogom megcsináltatni félretett kessből.


Nálam nagyon szét kell boncolni műtéttel azt a részt.


Ha csak fogszabályzó kell, mielőbb legyél túl rajta.


Valakiknek cuki, valakinek taszító, legtöbb ember pedig lesz...ja a csámpa fogakat.


Japánban pl divat és cukinak tartott a csámpás fog valamiért. Valakik fizetnek azért, hogy ne legyen szabályos.


Magadért tedd, ha zavar téged.

2023. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!