Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nintendo...

Miért van az, hogy a nintendo 64 játékok jól működnek az emulátoron, de az nds játékok nem?

Figyelt kérdés

2023. febr. 15. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Kitudja. Nyilván függ attól milyen emulator, milyen beállításokkal.

Én SNES meg GBA játékokkal játszottam, mindkettőt másik emulatorral.

2023. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ajánlom Androidra ezt a DS emulátort, ezen szépen futnak:

[link]

2023. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A DS volt az a dupla képernyős kis kézikonzol nem? Szerintem bonyolultabb lehet a hardvere, vannak konzolok amiket nehezebb emulálni. Pl a Sega Saturn esetében is hasonló volt a helyzet sokáig, míg a vele egyazon generációs PS1-et sokkal könnyebb.

Az én ötletem az, hogy próbálkozz meg másik emulátor programmal vagy másik core-al is a ds-hez. Van ami az egyiken gyengébb és a másikon akár hibátlan.

A másik dolog hogy érdemes a beállításokat is átnézegetni, akár tutorialból. Én Snest és Sega Genesist emulátoroztam legutóbb Retroarchon keresztül, és főleg a Nintendo esetében néha elég sokat számított a beállítás is 1-1 romnál. És persze a core se volt sokszor mindegy hogy melyik játékhoz melyiket.

2023. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisipoke ***** válasza:
Elég érdekes példát hoztál fel, mert a Nintendo 64 pont arról híres, hogy nagyon nehéz emulálni, és a legtöbb játékhoz más-más beállítások kellenek, és még akkor sem lesznek tökéletesek. :D Még a hivatalos Nintendo által használt emulációk is messze vannak a jótól.
2023. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!