Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A konyhai kisegítő munka és...

A konyhai kisegítő munka és mosogatás, tálalás, etelosztas idősek otthonában nagyon húzós munka?

Figyelt kérdés

#munka #Etfl #Oszts
2023. febr. 17. 11:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint ha egy ember csinálja egy épületben úgy ertem
2023. febr. 17. 11:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem emeletes az öregek otthona, és ha tudod a diétákat fejből (mert megtanulod), akkor annyira nem vészes a tálalás.

A mosogatás viszont lélekölő.

Elosztásnál pedig mindig figyelned kell, hogy addig nincs repeta, amíg mindenki meg nem kapta az adagját. DE léteznek olyanok, akik mindig reklamálnak.

Ahol én voltam, nekünk - az ápolóknak - kellett ezeket is csinálni.

2023. febr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dolgoztam menzai konyhán (találós részeket a szakácsok végezték, kiszállításost mi lányok) és dolgoztam idősek otthonában, ahol saját konyhán főztek. A főzős munka ugyanaz volt, mind a kettő helyen.

Konyhás nem osztott ételt csak a pépest tette tányérra többit az ápolók végezték az idősek otthonában.

De ezeket intézmény válogatja.

2023. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. Nem egyedül csináltuk, hanem harminc embert két -három ápoló etetett végig. Elég húzós de ez nem a keményebb része!
2023. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!