Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországban a felsorolt...

Németországban a felsorolt munkák közül melyikről milyen véleményetek van? Nyomdai gépkezelő, házi ápolás, éttermi mosogatás, gyári élelmiszer csomagolás?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok válaszaira lennék kíváncsi,akiknek tapasztala van, hogy az alábbi munkák közül, mit lehet tudni ezekről a munkákról. Nem arra vagyok kíváncsi amit a munkáltatók mondanak, hogy jó kereseti lehetoség, meg lakhatás biztosított mert nyilván azt mondják el ami pozitívum, hanem a munkavállaló szemszögéből, akik dolgoznak ott és találkoznak a mindennapi nehézségekkel, a tényleges munkakörülményekkel, ugy egészében milyen a munkahelyi légkör? Mennyire rugalmasak a munkáltatók.. szálláskörülmények, zsúfoltság, lehúzás stb. Akinek tapasztalata van, kérem írja le. Tudom hogy amiket felsoroltam nem leányálom melók, de sajnos képzetlenség hiányában nem tudok cnc gépkezelőnek kimenni hiába beszélem a nyelvet, így maradnak ezek a betanított munkák- es ezek közül is még a legjobb helyre szeretnék menni. Ki mit ajánl?
2019. jan. 3. 07:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyomdai gépkezelő - sztem ez a legjobb, valamennyire ész is kell hozzá, lehet benne előrelépési lehetőség is, persze nyelvtudádssal


házi ápolás - iszonyat kemény meló, ez inkább hivatás, mint szakma


éttermi mosogatás, gyári élelmiszer csomagolás - ezek rabszolgamunkák, a gyári talán szalag melletti, az még szarabb

2019. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- Nyomdai gépkezelő: passz.

- Házi ápolás: ha értesz hozzá, és van gyomrod is hozzá, akkor piszok jól fizet. Ápolókból mindig hiány van, de szakképzettség nélkül semmit nem érsz.

- Éttermi mosogatás: legalja, vagy még annál is aljább munka. Gyakran feketén, és ha csúnyán nézel, már repülsz is, hiszen utánpótlás annyi van mint a szemét.

- Gyári élelmiszer csomagolás: tipikus gyári meló, amiből tizenkettő egy tucat. Ugródeszkának jó, de ne onnan akarj nyugdíjba menni.

Általánosságban elmondható, hogy nyelvtudás nélkül csak a nagyon alja munkát kapod meg és ott fognak átverni ahol érnek, szakma nélkül pedig csak a betanított munkákat tudod elvégezni, ami egyrészt nem fizet túl jól, másrészt nagy a fluktuáció, nehéz fix, biztos állást találni.

2019. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!