Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy nagyon régi imakönyvet...

Egy nagyon régi imakönyvet mennyi pénzért tudnák eladni?

Figyelt kérdés

Még a mamám szekrényében találtam, 1935-ös dátum van rajta, szép kiskönyv,vannak benne képek stb. Ahhoz képest szerintem jó állapotban van. Asszem ez ilyen "kötetes"imakönyv,van rajta aranyszínű "kötet" és azzal lehet kinyitni. Végére pedig az van írva,hogy

Nyomtatja és kiadja Steinbrener János Winterbergben,1929X.


A szavak miatt bocsi,lehet ez nem is ilyen imakönyv,nem vagyok annyira otthon ebben a vallásos témában, ezért kérdezem.



2023. febr. 18. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg egy szakértővel, erre csak ő tud releváns választ adni. Szerintem túl sokat nem érhet, kivéve persze ha ritkaság.
2023. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A 'nagyon regi' es emiatt ertekes az talan az a 400 eves konyv, amibol csap par vagy osszesen egy darab maradt fenn.


Egy szazevesnel is fiatalabb, valoszinuleg ezerszamra nyomtatott imakonyv sajnos nem az.


[link] - ez alapjan parezer forintot erhet.

2023. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kik tudnák, és mi az az asszem?

Rákerestem. Nulla és tízezer forint közötti összegre számíhatsz.

2023. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Asszemet írnak újabban a slendriánok azt hiszem helyett.
2023. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudnák eladni, hanem tudnék eladni. Helyes magyarsággal.
2023. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!