Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme ennek?

Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés
Rengeteg videot láttam youtube-on, hogy egy ember guggolva vagy kúszva "odalopózik" egy parkoló autóhoz és megvárja amíg az illető beszáll a kocsiba és elindul valamerre ki a parkolóból (általában tolatva) aztán berakja a kezét a kerék alá, hogy átmenjen rajta az autó. Ez mire jó? Tudom hogy nézettség meg teszt meg izé de akkor is hogy nem fáj neki? (Egyébként ha meg akarjátok nézni akkor beírjátok youtube-ra, hogy "run over hand" és kiad ilyen videokat).

2023. febr. 20. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, meg mi èrtelme, miért nézel ilyen videókat? :D
2023. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak beadta a youtube és megnéztem
2023. febr. 20. 16:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sok videó nincs, a többsége "girl crush", "girl trample", "shy guy" csatornákról származik, ami a csatornanév és címadás + tartalom alapján ilyen beteg fétisvideó akar lenni azoknak akik erre izgulnak (a crush szójáték is lehetne, mert nemcsak a plátói szerelmet jelenti, hanem az összetörést, zúzást is). Biztos fáj valamennyire, de ez benne az élvezeti faktor is.
2023. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2023. febr. 20. 17:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Jézusom, ezt még olvasni is rossz...
2023. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
biztosítási csalás
2023. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vonattal nem vágatják le a lábukat?
2023. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#6: nekem is ez ugrott be rögtön a kérdésről, de a videóban az "áldozat" saját maga veszi fel és önként teszi oda a kezét, és direkt ebben a témában gyűjti össze a csatorna a videókat.

A biztosítási csalás lényege az lenne, hogy a baleset történjen meg, és ne bukjon le a csaló azzal hogy szándékosan került olyan helyzetbe hogy megsérüljön (ha videó készülne róla, leleplezné magát, felhasználható lenne ellene, nem járna neki a kártérítés és még fel is jelentenék).

2023. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 veterán vas ***** válasza:

Valamelyik nap láttam egy ilyen biztostási trükközős videót.

Áll az autó a pirosnál.

Egyszer csak szemből jön egy robogó, a vezetője leugrik róla, és nézi ahogy a kis ötvenes becsapódik az autó orrába.

Aztán a hülyegyerek nekifutásból felugrik a motorháztetőre és beleseggel a szélvédőbe. Mint akit az autó elüt......

Az autó kamerája persze veszi az egészet.

A tulaj kényelmesen kiszáll, lekavar egy rendes sallert a csávónak, aztán rámutat a kamerára. Erre a motoros úgy elszaladt, még a robogót is veszni hagyta. :)

2023. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Ez volt az a videó?

[link]

2023. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!