Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakori kérdések A magyar net...

Gyakori kérdések A magyar net chatgpt-je?

Figyelt kérdés
Sablon válaszok, betanult szövegek , semmi érdemleges segítőkészség..

#Gyk #ChatGPT #gyakori krédések
2023. febr. 23. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem az.
2023. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de
2023. febr. 23. 20:11
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Akkor az.
2023. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Akkor minek kérdezed, te görcs? :)
2023. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem 2 szavas válaszokra vagyok kiváncsi , azért ellenkeztem.
2023. febr. 23. 20:47
 6/17 Lucifer-666 ***** válasza:
0%
Én vagyok az út és a világosság!
2023. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 2*Sü ***** válasza:
64%

> Sablon válaszok, betanult szövegek , semmi érdemleges segítőkészség..


Meglehet. De a kérdések ennél is rosszabbak. Sablon kérdések, hetente kétszer feltett kérdések, fél perc Google kereséssel megválaszolható kérdések, a helyesírás és a fogalmazás, vagy éppen az túl kevés információ miatt értelmezhetetlen, vagy megválaszolhatatlan kérdések, kérdésbe burkolt véleménynyilvánítások.


Pl. a te kérdésed sem igazán kérdés, de gondolom ezzel te is tisztában vagy. Legalábbis nem gondolom, hogy otthon ülsz és azon gondolkodol, hogy a GYK az vajon a magyar internet ChatGPT-je-e. Nem egy valós probléma szülte a kérdést, nem függ a válaszoktól semmi, nem tennél vagy döntenél bármiben máshogy akkor, ha az igen válaszok, és máshogy, ha a nem válaszok lennének többségben. Ugyan kérdőmondatot sikerül leírnod, de valójában nincs kérdésed. De még kérdésbe burkolt állításnak is határeset, mert akkor lenne valami érdemi állításod, amiről meg akarnál másokat győzni, ami információt, tudást át akarnál adni másoknak. A kérdésed leginkább szimpla érzelmi kirohanásnak tűnik, amit általában az ember maximum magában fogalmaz meg, és nem ragad billentyűzetet, hogy leírja. És lehet, hogy nem kétszavas válaszokra vagy kíváncsi, de a fentiek tükrében egy kétszavas válasz pont olyan mélységben taglalja a témát, mint amilyen mélységű maga a kérdés. (És nekem sincs igazán racionális indokom arra, hogy miért is válaszolok ilyen hosszasan erre a kérdésre.)


De amúgy én azt tapasztalom, hogy ha valakinek valóban valami valós probléma során merül fel kérdése, meg tudja a kérdést értelmesen fogalmazni és a megfelelő kategóriában feltenni, látszik, hogy rászánt annyi időt és energiát a válasz megtalálására, kitalálására, mint amennyi idő és energia egy releváns válasz megírásához kell, a kérdés nem túl alacsony és nem is túl magas tudásszintet igényel, akkor fog kapni segítőkész, kimerítő választ.

2023. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
valós és sűrgős problémáról annyit, hogy ez nem SOS oldal. 2 a válaszadóknak sincs végzetsége és kompetenciája a témábkan többnyire. INGYEN használod és használhatod az oldalt, senki nem kényszerít rá, szóval válaszolj normálisan , MINDEN kérdésre. Ahogy ott is vannak a válaszadással kapcsolatos intelmek is ..
2023. febr. 23. 23:47
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

"nem 2 szavas válaszokra vagyok kiváncsi , azért ellenkeztem."

Ha pedig valaki leírja kifejtve a válaszát, akkor a fejéhez vághatod, hogy nem vagy kíváncsi a sablon, betanult szövegére.

Feltettél egy eldöntendő kérdést, arra pedig kétféle válasz létezik: igen/nem.


Intelmek a kérdéssel kapcsolatban is vannak, például legyen konkrét és megválaszolható. Te nem kérdést tettél fel, hanem állítottál valamit amire bólogató igenléseket vársz.

2023. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9-eske pont erről a mentalitásról beszéltem..
2023. febr. 24. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!