Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt anno egy viszonzatlan...

Manócska1 kérdése:

Volt anno egy viszonzatlan szerelmem mit tennétek a helyemben? többi lent

Figyelt kérdés
tehát még általánosba szerelmes voltam egy srácba én 7.-es ő 8.-os volt akkor. akkor rossz volt hogy nem viszonozta de azóta szerencsére van egy rendes férjem. félreértés ne essék,nem akarom megcsalni. egy faluba lakunk,de valahogy sosem futunk össze pld a boltban stb. pedig jó lenne néha látni. csak úgy. nincs fent közösségi oldalakon sem,legalábbis nem találom. a sors intézi így?

2023. febr. 24. 19:03
 1/9 A kérdező kommentje:
hozzátenném,gyakran álmodom róla
2023. febr. 24. 19:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban semmi rossz nincs, ha valahogy próbálod megtalálni. Akár lehetne egy osztálytalálkozót is szervezni, hátha elmegy. Ha már neki is van felesége, össze lehetne jönni négyesben (már persze nem "úgy", csak pl. vacsorázni). Nem hiszem, hogy ebből bármi konfliktus lenne, végül is még mindketten gyerekek voltatok akkor.
2023. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egy osztállyal fentebb járt. úgy tudom nem nősült meg,az anyjával él. tán volt egy barátnője. csak messziről szeretném néha látni
2023. febr. 24. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Az tök jó hogy a férjeddel egy faluba' laktok!
2023. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó,nem a férjemmel. a sráccal
2023. febr. 25. 09:30
 6/9 anonim válasza:
Ha tudod hol lakik, keresd fel, vagy a faluba kérdezz meg egy nénit, ő biztosan tudni fogja.
2023. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi utolsó de ez nem opció
2023. ápr. 3. 16:32
 8/9 anonim válasza:
Én is gyakran álmodok egy régi szerelmemmel. Álmomba nagyon szerelmes vagyok belé, ébren már nem. Én valószínűleg azért álmodok vele mert meg vagyok róla győződve ha nem marad csak plátói akkor iszonyat nagy szerelem lett volna.... de hát nem jöttünk össze, nem úgy alakult. Neki is van párja, néha látom, még mindig vonzónak találom, de nyilván ez a hajó már elúszott. De álmaimban még szeretem. Érdekes dolog.
dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó,igen érdekes. álmaimban néha küzdök érte,néha együtt vagyunk (úgy) és olyan élethű hogy rossz felébrednem. férjemmel már rég nincs testi kapcsolat köztünk,de ezt hagyjuk most. úgy tudom,az anyjával lakik,, volt barátnője. de nem nősül... néha jó lenne látni,de úgy felkavarna...
dec. 10. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!