Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha egy olayn...

Bettycii-the-sexy-girl kérdése:

Mit csinaljak, ha egy olayn fiuba vagyok szerelmes aki eszre sem vesz?

Figyelt kérdés
En 15 eves vagyok ,a fiu pedig 18. A fiunak a buta, alacsony ,bekepzelt, igazi nok jonnek be..(Az "igazi nok" alatt azt ertem ,hogy meg csak 15 evesek,de mar 10 eves koruktol szedik a szemoldokuket.Nem szeretnek focizni,es sportolni sem , csak razzak a segguket,amit ok tancnak neveznek(mar bocsanat,a kifejezesert)festik a hajukat,es mukorom feltoltetesre jarnak)En is legyek olyan mint ok?

2013. júl. 13. 12:55
 1/9 anonim válasza:
100%
neeeeeeeeeeeeee állj be a sorba közéjük,így is van elég értelmetlen hülye nő a világon,te legyél önmagad és megtalálod az igazit
2013. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit tettél, hogy észrevegyen? Te ne legyél olyan, ezzel egyetértek.
2013. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tettem semmit , mivel nem tudom ,hogy mit tegyek ..
2013. júl. 14. 11:19
 4/9 anonim válasza:
Már elnézést de vannak olyan személyek akik festik a hajukat és talán még műkörmük is van,de arra nem gondolsz hogy csak azért mert ha műkörmöd van nem kell azzal sz*rakodnod h "jajj milyen körömlakkot válasszak" vagy "jajj letört a körmöm" és ha pl. mosogatsz sem jön le a vízben,én is festetem a hajam..de csak ombréra mert "se" színű a hajam...műköröm is van mivel a körmöm nem tud megerősödni és állandóan törik!Még is magamat adom, ezek csak apróságok,de lehet hogy valakinek meg van rá az oka hogy miért csinálják!! És táncolni is imádok,ez az egyik ami éltet (a másik a barátaim,és a családom!), élvezem azt amit csinálok! (14/L)
2013. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom ,hogy vannak olyan személyek akik festetik a hajukat,van műkörmük stb. de én ezt nem is mindenkire értettem ! Én ezt azokra a lányokra értettem akik megjátszak magukat stb. Jól mondod ,hogy valakinek meg van rá az oka ,hogy miért csinálják ,de nekik nincs. Ők csak azért csinálják ,hogy mindenkit megszerezzenek maguknak.És ez nekik be is válik.Ez engem nagyon idegesit ,mivel a legjobb barátom (ő fiú) azért vesztek velem össze ,mert egy ilyen lány öszzejött vele , és azt mondta ,hogy szakitani fog vele ha velem továbbra is jóbba lesz.Igy hát ma már nem is beszél velem ,természetesen a csaj 2 hét után dobta..és most ugyanez a helyzet..

Remélem ,hogy igy már jobban megértetted azt ,hogy mit is akarok mondani.

A táncról meg annyit ,hogy számomra a tánc nem azt jelenti ,hogy kiállunk a fiúk elé és elkezdjük rázni a seggünket..Én is táncolok de nem igy ,számomra ez nem tánc.

2013. júl. 14. 13:39
 6/9 anonim válasza:
100%

Figyu, tunj ki a sorbol. Ugyanis azt eszreveszik. Aki nem olyan mint a tobbi. Erdekli oket. Csak vard ki a veget. Ja, es aze kuldhetsz jeleket.

sok sikert

2013. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is 10 éves koromtól szedetem a szemöldököm, na jó már majdnem 11 voltam, és táncolok is, de nem vagyok hülye pi@a.

Bettycii-the-sexy-girl név eléggé érdekes, nem olyan, mint egy szerény lánykáé. És ha neki olyan csajok jönnek be, akkor hagyd a francba, mert egy idióta az a srác, és nem a szerelmre megy, hidd el! Találsz jobbat tőle, csak felejtsd el simán, és jön egy sokkal jobb fiú, aki nem ilyen zsebcirkálókra hajt.

2013. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, csak annyit akarok, hogy nem bántásból írtam az első pár sort, de kimondom ami van, és tanácsot is adtam. Szóval nem azért, hogy bunkózzak.
2013. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudom ,hogy nem szerény név ,de ezt az egyik vicces barátnőm csinálta nekem :D

Köszönöm mindenkinek a segitséget !

2013. júl. 14. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!